(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» підкорила Кіровоградщину!

07 Серпень 2015

    День поля відбувся 31 липня 2015 року, а місцем проведення було ТОВ «Агрофірма Союз», що знаходиться у Кіровоградській області, Новоукраїнському районі, селі Димине.

 

   «ВФК» - ексклюзивний офіційний дистриб’ютор «Unia» в Україні. Стосунки із цією компанією будуються на взаємній довірі, на орієнтації на ефективний результат. До показу компанія підготувала такі машини: Плуг Unia Vis MX 8+1, Обприскувач Unia Europa XXL 3024 , Мульчувач Unia Kornik XL 2.8, Розкидач мінеральних добрив Unia MXL 3000, Агрегат передпосівного обробітку ґрунту Unia Atlas 6, Сівалка Unia Mazur 6, Дисковий агрегат Unia Ares  XL 6.

    Розпочинаючи подію, у своєму вітальному слові Тетяна Ломага, начальник відділу маркетингу та розвитку, зауважила, що «родзинкою» цього Дня поля є те, що він приурочений виключно сільськогосподарській техніці «UNIA».

    

      День поля відвідали аграрії Кіровоградщини та сусідніх областей. Загалом у проведенні заходу взяло участь близько 50 учасників з різних підприємств та господарств. Незважаючи на досить неприємні погодні умови захід пройшов надзвичайно успішно.

     Про особливості та переваги кожної одиниці техніки «UNIA» детально розповів головний менеджер із збуту відділу маркетингу та розвитку «ВФК» Стречен Сергій. Він є тією людиною, котра досконало знає і теорію, і практику запропонованої для показу лінійки агрегатів.

   На воротах «UNIA» є гасло: «Німецькі технології, шведська сталь і польський піт». Для виготовлення використовують високоякісні матеріали провідних виробників світу. Відповідно, ми маємо високоякісний продукт за демократичною ціною, яка нижча від вартості західної техніки, а якість роботи, надійність, довговічність – на дуже високому рівні», - розповідає Сергій Стречен.

    Оскільки відкриття Кіровоградської філії відбулося нещодавно, було прийнято рішення відзначити нагородами своїх перших клієнтів. Одним з таких людей став Оношенко Сергій Пантелійович – голова ТОВ «ім.Фрунзе» Новоукраїнського району, Кіровоградської області. Він став першим клієнтом Кіровоградської філії «ВФК», а також допоміг у проведенні цікавої аграрної події.

   Також почесними грамотами від керівництва «Волинської фондової компанії» було нагороджено Заголюка Володимира Івановича та Омельяненка Сергія Борисовича. Вони взяли активну участь та надали вагому особисту допомогу в організації та проведенні першого Дня поля в Кіровоградській філії.

  

  Зі вступним словом до учасників Дня поля звернулася директор Кіровоградської філії Дзядух Інна Володимирівна. У своєму виступі вона зазначила, що відкриття нового представництва компанії у Кіровоградській області покращить і без того чудові показники якісного обслуговування для клієнтів «ВФК».

     Усі присутні були задоволені проведеним святом. Кожен віднайшов щось нове, цікаве, а дехто спланував майбутні придбання техніки «UNIA».

  «Волинська фондова компанія» вкотре приємно здивувала професійно підготовленим аграрним заходом. Тож чекаємо на нові сюрпризи від улюбленої компанії!