(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Тренінги ВФК : постійно прагнемо до кращого!

08 Липень 2015

     Навчання виконує одну з ключових ролей у становленні успішного шляху розвитку будь-якої компанії. Керівники, котрі вчасно розуміють це, отримують від своїх працівників вищий рівень професійності. Саме тому спеціалісти «Волинської Фондової Компанії»  вкотре підготували та провели тренінги, направлені на детальне вивчення техніки таких брендів, як : «UNIA», «FENDT», «CHALLENGER», «MASSEY FERGUSON» «AGRISEM», «KUHN» та «ARAJ», «MEPROZET».Традиційно тренінг проводили протягом тижня, з 21 по 26 червня.

      Кожного дня учасники тренінгів дізнавалися багато цікавої технічної інформації. Так начальник відділу AGCO Юрій Петренко розпочав навчальний тиждень з техніки «FENDT» та «CHALLENGER».

     Ці бренди давно закріпилися у свідомості в якості синонімів слів «успіх», «професіоналізм», «точність» та «впевненість». «FENDT» знаходиться на першому місці серед техніки для клієнтів з високими вимогами. Саме ця компанія у далекому 1930 році здійснила революцію винайденням першого європейського маленького трактора потужністю у 6 кінських сил. Постійне удосконалення виробництва зробило «FENDT» брендом не лише німецького,а й всесвітнього масштабу. Ще один визнаний професіонал компанія «CHALLENGER». Асортимент щорічно підлягає оновленням, котрі дають змогу розширити межі популярності цієї марки та зацікавити нових клієнтів. Варто зазначити, що «CHALLENGER» - це не лише виробництво тракторів та комбайнів,а й кормозаготівельна техніка, самохідні обприскувачі та грунтообробні агрегати. Детально менеджерам розповідали також про бренди «MASSEY FERGUSON» та «AGRISEM».

    Важливим було пояснити про особливості роботи цієї техніки саме на українській землі, надати інформацію про продуктивність та витривалість, а також продемонструвати заявлені машини на демонстраційній площадці компанії, про що своєчасно подбали організатори. Не оминули увагою й успішну сільськогосподарську техніку для країн Європи виробництва польського партнера «UNIA». Продукція виготовляється із міцної шведської сталі,а статистика виробництва у понад 25 000 машин щорічно вражає і захоплює. Головний менеджер зі збуту ВФК Стречен Сергій детально розповів про особливість цієї техніки, її характеристики.

    До уваги учасників також було представлено продукцію компаній «MEPROZET»(Польща), котра спеціалізується на виробництві асенізаційних бочок для внесення рідких добрив ще з 1960-х років минулого століття, «KUHN»(Франція) асортимент продукції котрої знають та люблять у більш, ніж 80 країнах світу та ще один польський виробник компанія «ARAJ», котра займається виготовленням елеваторів. Усі ці компанії заслуговують на увагу зі сторони фермерів України, адже за основу беруть використання найновіших технологій. Саме завдяки цьому підтримується головна мета кожного господарства - забезпечити своє виробництво якісною,надійною технікою та висококваліфікованим сервісним обслуговуванням.
      Таким чином зазначаємо, що цьогорічний тренінг пройшов успішно,а здобуті знання обов’язково стануть у нагоді усім учасникам. Молоді фахівці завітали сюди у першу чергу за досвідом,за отриманням нової інформації.

      Задля досягнення гарних результатів серед працівників обов’язковим є приділяти увагу не лише високій якості техніки,а й сервісу, питання, яке ніколи не оминає у своїй роботі «Волинська Фондова компанія». Кожний подібний тренінг це - значний крок на шляху до близькості до свого клієнта, адже нам довіряють бренди зі світовими іменами і ми забов`язані підібрати найкращі умови співпраці. Отже, продовжуємо рухатися вперед у ритмі передових технологій.