(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Працюємо над новинками з "Agrisem International": якість гарантована професіоналами!

06 Липень 2015

     Багаторічна історія праці з технікою у сільському господарстві здатна розвинути надзвичайно теплі почуття відносно виходу і появи нової, цікавої та новаторської машини. Приділяти увагу таким подіям важливо, адже саме у процесі прямого тестування можна зрозуміти усі нюанси роботи, особливості конструкції та користування. Саме задля дослідження цих особливостей техніки компанії «AGRISEM INTERNATIONAL» 23 червня 2015 року було проведено показ нового агрегату. Ним став важкий дисковий агрегат Disc-O-Mulch.    Представлення нового агрегату було вирішено перенести на базу фермерського господарства «Перлина Турії», котре знаходиться у підпорядкуванні Яренчука Володимира Арсентійовича. Прерогативою є праця у рослинництві, а саме посів сої, пшениці, ячменю, ріпака, кукурудзи.

   У підпорядкуванні цього господарства 6,5 тисяч гектарів землі, саме тому співпраця з нашою компанією є для них гарантією якості та своєчасної сервісної підтримки. Це не перший випадок співпраці «Волинської фондової компанії» та господарства. Попередньо було придбано плуг KUHN CHALLENGER, який складається з 8 корпусів та розкидач мінеральних добрив MXL, ємкість якого сягає 3000 та має сучасний комп’ютер SUPERIOR.

  Чи не найважливішим для кожного аграрія є потужність нового придбання та ефективність у роботі з українським ґрунтом. Агрегат компанії AGRISEM надасть цю надійність у відмінному результаті, він сучасний та високопродуктивний, відповідає усім головним потребам аграрного ринку 21 століття. Цей агрегат можна налаштувати під будь-які умови господарювання. Він легко налаштовується та працює на необхідній трактористу швидкості, плавно та впевнено.

   Представлення нової машини призвело до гарних емоцій  з боку аграріїв. Захоплюючись стрімкістю технічного прогресу, можна собі уявити, якою ще більш досконалою буде наступна технічна новинка компанії AGRISEM. А от співпраця з «Волинською фондовою компанією» зможе і надалі гарантувати вирішення усіх питань та потреб замовників, аби вкотре довести, що у нашій країні є якісний та професійний сервіс у сільськогосподарській сфері.
  Довіра та орієнтація на ефективний результат задля комфорту наших клієнтів є найголовнішим у роботі «Волинської фондової компанії».