(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Демопоказ обприскувача Unia Europa 3024 у Львівській області від «Волинської фондової компанії»!

11 Червень 2015

10 червня 2015 року «ВФК» разом із ФГ «Хомяк» в с. Свитязів, Сокальського району, Львівської області презентувала у роботі  професійний причіпний обприскувач Unia Europa 3024.

На демопоказі були присутні представники таких господарств: ФГ «Хомяк», ФГ «Агрооснова», ТОВ «Городиловичі», ТОВ «Ім. Б.Хмельницького», а також господарства з Волині: ТОВ «Гірсам» і ТОВ «Ім. Л.Українки».

Демонстрацію обприскувача Unia Europa 3024 проводили професійні, досвідчені представники «Волинської фондової компанії»: Черноплатов Сергій, Козак Олесандр та Стречен Сергій.

Обприскувач Europa 3024 простий у користуванні, надійний, сучасний, високопродуктивний агрегат, що відповідає сучасним технологіям. Даний агрегат можна налаштувати під будь-які умови господарювання.

Він має потужну конструкцію рами та регульоване дишло, що забезпечує легке агрегатування з будь-яким трактором, сучасний і міцний головний бак з поліестру, чотирьохрівневу систему фільтрації. А пневмо підвіска та досконала система стабілізації обприскувача дозволяють працювати на будь-яких нерівностях поверхні поля.

Europa 3024 – машина, яка не залишається поза увагою від малого господарства до великих агрохолдингів.

Показ був, як завжди, професійно проведений і усі клієнти були приємно вражені роботою Europa 3024 в полі.