(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» на «Ярмарці професій» у ЛНТУ

04 Квітень 2015

2 квітня 2015 року відбувся захід «Ярмарка професій», який зібрав велику кількість роботодавців і ще більшу кількість студентів Луцького національного технічного університету. Щорічний захід зібрав на цей раз більше 30 роботодавців різних форм власності та різних галузевих напрямків.

Кожен роботодавець мав змогу представити студентам всі можливості своєї компанії для успішного початку їхньої карєри.

«Волинську фондову компанію», як надійного роботодавця та провідної компанії, яка є на ринку імпортної сільськогосподарської техніки в Україні більше 22 років, запросив завідувач кафедри інженерного та комп’ютерного забезпечення агропромислового комплексу, кандидат технічних наук, доцент Цизь Ігор Євгенович.

На презентацію , яку провела менеджер з персоналу ВФК – Лариса Васюта, були запрошені студенти 4-5-го курсів машинобудівного факультету  спеціальності «Машини та обладнання сільськогосподарського  виробництва», а також інші бажаючі різних спеціальностей університету. Чітко та розгорнуто були представлені відкриті вакансії інженерів з експлуатації та ремонту, менеджерів з продажу сільськогосподарської техніки та запасних частин, менеджерів з постачання.

Майбутні випускники Луцького НТУ почули усіх роботодавців і вже можуть визначитись із вибором майбутньої професії.