(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Від теорії до практики: як заготовити високоякісний сінаж?

25 Травень 2015

     22 травня 2015р під час дня поля, що влаштувало ПСП «Лідер» в с. Новомайданецьке, Черкаської області, відбулась демонстрація в роботі техніки для сінозаготівлі.

     На заході були присутні десятки представників різних сільськогосподарських підприємств України, для того, щоб побачити ефективну імпортну техніку в дії.

     В роботі були представлені трактори, преси-підбирачі, телескопічні навантажувачі, граблі, ворушилки та інша сільськогосподарська техніка.

     Саме тому, що в Україні зростає потреба в телескопічних навантажувачах, як показують джерела статистичної інформації,  «Волинська фондова компанія» представила телескопічний навантажувач від провідного світового виробника MASSEY FERGUSON MF 9407TR.

     Після демонстрації MF 9407TR, аграрії зрозуміли, що такий навантажувач, завдяки своїй універсальності, точності, надійності і простоті у використанні, необхідний у кожному господарстві. 

     Після ефектної кілька годинної презентації техніки в полі та після демонстрації заготівлі високоякісного сінажу усі учасники дня поля відправились на фуршет, де ділились своїми враженнями.