(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Ювілейна "Аграрна Еліта України 2015"!

19 Травень 2015

     15 травня 2015 року відбувся провідний захід «Аграрна Еліта України», що був організований журналом «The Ukrainian Farmer». Це щорічна подія, де проводиться церемонія нагородження кращих компаній, які були відзначені за суттєвий вклад в аграрний сектор економіки України шляхом своєї ефективної діяльності.

     Представники «ВФК» Ломага Тетяна (начальник відділу маркетингу та розвитку), Бойко Андрій (директор київського філіалу), Сергій Кульгавий (key account manager), Богдан Майструк (бренд менеджер) черговий раз були присутні на заході, оскільки компанія є надійним партнером журналу «The Ukrainian Farmer».

     Компанії, що потрапили цього року до списку найкращих аграріїв України, претендували на нагородження в таких номінаціях: розвиток інфраструктури, стабільне зростання, модернізація підприємства, енергоефективність, нарощення експорту. Обрати у цих категоріях — було найважчим завданням експертної ради «Аграрної Еліти України», бо усі українські аграрії вкладають інвестиції в проекти, важливі для їх економічного розвитку, не зважаючи на негативні зовнішні обставини та кризу в країні.

     В номінаціях слід відмітити такі компанії:

Agricom Group Limited – власна торгова марка;

AgroGeneration, Баришівська зернова компанія – кращий іноземний інвестор;

Агрокультура Україна, Індустріальна молочна компанія – розвиток інфраструктури;

Агроспецсервіс, Галс Агро – модернізація виробництва;

Бізнес-Агроцентр – удосконалення технології;

ВВ Агро, Вінницька агропромислова група – вертикальна інтеграція;

Агротрейд – енергоефективність;

Астарта-Київ – визнання колег;

UkrLandFarming, Пан Курчак, Нібулон – нарощення експорту;

Зернятко, Агропродсервіс, Vitagro – стабільний розвиток;

Західний Буг, Агрофірма «Батьківщина», Сварог Вест Груп – інноваційність;

HarvEast Holding, Агро-Експрес-Сервіс – соціальна відповідальність;

Кернел, Миронівський хлібопродукт – публічність і прозорість.

      Головний редактор журналу «The Ukrainian Farmer» Зоряна Гошовська розповіла про проект:

     «За п’ять років існування нашого проекту близько 40% компаній першого випуску зникли з ринку. Вони або розпалися, або були поглинуті іншими, успішнішими конкурентами. Це свідчить про швидку динаміку змін у галузі, високу конкуренцію, що в підсумку призводить до розвитку. Один іноземець якось сказав під час нашої розмови: не перестаю дивуватися найголовнішій рисі ваших аграріїв — умінню підлаштовуватися під обставини. Це дозволяє вам виживати. Трансформації компаній — це відповідь на виклики, що постають перед українськими агровиробниками — умови ведення бізнесу змушують швидко ухвалювати рішення, ризикувати, шукати ефективніші технології, на відміну від інших галузей, де нічого не змінюється протягом десятиліть, а на ринку панують одні й ті самі.»

     Усі присутні, що були на заході були вдячні організаторам за отримані позитивні емоції. Після заходу усі мали можливість поспілкуватись в неформальній атмосфері з цікавими людьми.