(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Кадрові інновації – 2015: слідом за змінами в законодавстві!

13 Березень 2015

«ВФК» уважно слідкує за законодавчими змінами. Мегакорисний семінар став джерелом нових знань про адаптацію до сучасних нововведень.

10 – 11 березня 2015 року у Львові було проведено семінар «Курс успішного кадровика – 2015: адаптуємось до змін у законодавстві». Сприяли проведенню цього заходу журнал «Кадровик-01» та експертно-правова система «Expertus: Кадри».

У центрі обговорення були найбільш актуальні питання кадрової практики та зміни у  законодавстві, зокрема відповідальність у сфері праці: штрафи на посадових осіб і підприємство-роботодавця, новації у сфері соціального страхування, особливості роботи з класифікатором та мобілізація працівників: від отримання повістки до демобілізації.

Лектори семінару - Ірина Іванченко та Юлія Видиборець детально ознайомили усіх учасників з питаннями пов’язаними з кадровим діловодством, захистом персональних даних, новаціями у сфері соціального страхування і т. п.

Начальник відділу кадрів «Волинської фондової компанії» Катерина Кардаш взяла участь у семінарі та ознайомилася з найактуальнішими питаннями кадрової системи. Формат події передбачав активне залучення аудиторії до обговорення, аналізу нової інформації, цікаві дискусії.