(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Запрошуємо на Міжнародний молочний конгрес!

27 Лютий 2015

«Волинська фондова компанія» радо запрошує аграріїв долучитися до грандіозного дійства – VIII Міжнародного молочного конгресу.

Стартує подія 3 березня на території виставкового центру «Київ.Експо.Плаза», у м. Київ, вул. Салютна 2-Б. Протягом двох днів роботи конгресу будуть обговорюватися актуальні проблеми галузі, перспективи її розвитку. На мегацікавому дійстві очікується понад 1500 учасників.

В рамках роботи конгресу відбудуться дискусії за участю народних депутатів, представників МінАПК, провідних експертів галузі, власників господарств та переробних підприємств. Для керівників, технологів і ветеринарів будуть проводитися окремі цікаві семінари від кращих українських та світових експертів.

Генеральним партнером заходу є європейський лідер з виготовлення сільськогосподарської техніки, французька компанія «KUHN», яка уже тривалий час є надійним партнером «Волинської фондової компанії».

Під час конгресу буде проходити акція, яку оголосив генеральний спонсор заходу, компанія KUHN. Так,  кожен відвідувач конгресу, який заповнить спеціальну анкету на стенді  KUHN,  гарантовано отримає  5% знижки  на техніку зі складу «КУН-Україна». Гостей чекає урочисте нагородження лідерів галузі, і ,вже традиційний, святковий бенкет.

Відвідайте грандіозний захід та дізнайтеся більше про сьогодення молочної галузі!