(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Нові партнери «ВФК» - нові можливості для аграріїв!

18 Лютий 2015

Цьогорічна виставка «Зернові технології - 2015» стала не лише черговою можливістю для «ВФК» ознайомити аграріїв з потужною, надійною технікою, сучасним обладнанням для зберігання, переробки та транспортування зерна, але й дати «старт» співпраці з новим партнером.

Так, 11 лютого у розпал роботи міжнародної спеціалізованої виставки, «Волинська фондова компанія» та компанія Difco International підписали довгоочікуваний контракт про співробітництво.

Difco International BV спеціалізується на розробці та управлінні аграрними проектами за наступними напрямками:

  • Молочне тваринництво;
  • М’ясне тваринництво (яловичина, телятина, курятина та свинина);
  • Рослинництво.

Difco International співпрацює з CRV з питань продажу високоякісної сперми на українському ринку. CRV – міжнародна компанія, утворена голландським кооперативом CR Delta і бельгійським VRV, складається з 37000 членів; вона присутня у більш ніж 50 країнах світу, має 1500 постійних працівників, понад 50000 прямих клієнтів. Компанія CRV має SMART (“розумну”) технологію, що включає геноміку і визначення статі сперми, яка дозволяє легше керувати генетикою поголів’я худоби.

Використання високоякісної сперми для розведення худоби – це суттєве покращення таких показників, як кількість молока, його жирність, вміст протеїнів, а також кращі фізичні показники тварини (ноги, вим’я) та ін. Відтепер, завдяки співпраці «ВФК» з голландськими партнерами, фермери України матимуть можливість успішно розвивати свою діяльність, в рази покращити продукцію тваринного походження.