(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Агробренд 2015" – конкурс загальнонаціонального масштабу!

18 Лютий 2015

Уже шостий рік поспіль в рамках виставки «Зернові технології» відбувається нагородження переможців та лауреатів кращих брендів ресурсного забезпечення серед представлених на аграрному ринку країни.

Організаторами заходу  є ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

Професійний конкурс спрямований на розвиток брендової свідомості споживачів продукції сільськогосподарського призначення, а також на популяризацію знань в галузі маркетингу і брендингу в країні.

Визначення переможців та лауреатів "Агробренду 2015" здійснювалося шляхом опитування близько 1500 власників та фахівців різних господарств з усіх регіонів нашої держави.

Так, протягом святкового міроприємства було визнано кращих брендів ресурсного забезпечення серед представлених на аграрному ринку країни. Когорту щасливих власників відзнаки поповнили компанії-виробники сільськогосподарської техніки, агрохімічної продукції, виробники насіння сільськогосподарських культур та інші.

"Агробренд 2015" – не просто важливий захід, а й унікальна можливість проаналізувати досвід успішного створення і просування провідних  марок, вивчити динаміку поводження споживача на ринку. Конкурс завершився святковим фуршетом, під час якого гості мали нагоду обговорити досягнення компаній, проведення виставки та подискутувати на професійні теми.