(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Зернові технології - 2015» - головна подія для фахівців агропромислового комплексу!

17 Лютий 2015

Заходи, які мають пряме відношення до агропромислового комплексу України, відіграють для держави першочергову роль, адже це основа основ нашої країни. Так, уже п’ята міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві відбулася 11-13 лютого у м. Київ. Традиційно, міжнародний виставковий комплекс «Київ.Експо.Плаза» вітав учасників та численних відвідувачів, небайдужих до новинок АПК.

Виставка об’єднала провідних виробників та дилерів галузі у форматі спеціалізованої події. Експозиція на території виставкового комплексу налічувала понад 400 провідних компаній, в тому числі більше 100 іноземних з 20 країн світу: Австрія, Велика Британія, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Корея, Литва, Німеччина, Нідерланди, Польща, Сербія, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Чехія.

Особливістю цього форуму є вдале поєднання умов для діалогу між виробниками обладнання, техніки, насіннєвої продукції, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками, представниками влади та можливість обрати все необхідне до початку нового аграрного сезону.

Фахівці у галузі тваринництва та птахівництва мали нагоду ознайомитися з останніми моделями спеціалізованої техніки та обладнання, кормів, ветеринарних препаратів, засобів діагностики, генетичного матеріалу, тощо. Для тих, кого цікавить зернове господарство у рамках виставки було представлено новітня сільськогосподарська техніка та обладнання, технології для виробництва зернової продукції, обладнання для зберігання та переробки зернових і олійних культур, виробництва комбікормів, для елеваторів і хлібоприймальних пунктів.

«Волинська фондова компанія» презентувала увазі аграріїв одні з кращих рішень для ведення зернового господарства. Компанія є постійним учасником спеціалізованої виставки для без перебільшення знавець надійного обладнання для роботи із зерном.

Так, на стенді «ВФК» було представлено мобільну зерносушарку італійського виробництва «AGREX», модель PRT 250 ME. Техніка відомого бренду, зокрема і сушарки є добре відомими в Україні та користуються великою популярністю, адже вирізняються високою економічністю та надійністю.

Окрім сушарки, учасники вставки мали нагоду ознайомитися з новинками від «ВФК». Велика компанія постійно розширює асортимент техніки, яку пропонує на ринку, з метою забезпечення клієнтів усім необхідним для ефективної роботи. Як свідчення цього, «ВФК» представила на стенді обладнання від нового партнеру – компанії «ARAJ», а саме зерноочисну машину барабанного типу та горизонтальний ланцюговий конвеєр.

Компанія  «ARAJ» спеціалізується на будівництві об’єктів для сушіння та зберігання зерна, володіє багаторічним досвідом в даній сфері. Обладнання виготовляється з урахуванням індивідуальних потреб клієнта, в залежності від вимог та призначення зернового комплексу.

Для зацікавлених у котельному обладнанні, «ВФК» представила обладнання підприємства «METAL ERG». Сучасна європейська компанія, заснована у 1967 році пропонує котли на альтернативному паливі. Бренд-менеджер «ВФК» Семенов Віталій Володимирович детально розповів усім охочим про специфіку роботи котлів EKOPAL RM та EKOPAL S. Котельні устаткування  від «METAL ERG» сприяють ефективному функціонуванню підприємств, оскільки здатні забезпечувати утилізацію відходів, наявність необхідної енергії, мають не лише позитивні екологічні наслідки, але й економічні переваги.

Виставка «Зернові технології - 2015» відбулася, як завжди, масштабно, організовано та динамічно. Сотні відвідувачів змогли віднайти саме те, що потрібно для успішного розвитку їх підприємств, фермерських та зернових господарств, отримали оптимальні рішення з різноманітних питань та уклали вигідні контракти. Широка програма бізнес-заходів, серед яких семінари, лекції, конференції та круглі столи містили величезну кількість нової, цікавої та корисної інформації.