(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Подія року – новий трактор FENDT 900 Vario G3 у Луцьку!

23 Лютий 2015

20 лютого місто Луцьк вітало грандіозний захід, масштабну подію, яка відкрила аграріям не лише Волині, а й інших регіонів нові перспективи у веденні сільського господарства. Корпорація AGCO в рамках демо-туру, присвяченого 10-ти річчю  FENDT в Україні, представила гостям заходу нову модель суперсучасного трактора - FENDT 900 VarioG3. Тріумфальна подорож колісного трактора  стартувала ще 5 лютого та пролягала зі сходу на захід. «Волинська фондова компанія», офіційний дистриб’ютор «розумних машин» та надійний партнер  AGCO з нетерпінням очікувала на прийняття естафети.

До урочистого відкриття міроприємства було запрошено святих отців Свято-Троїцького кафедрального собору, які благословили подію, організаторів заходу та аграріїв на добрі діла та щедрі врожаї. Голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, який вітаючи учасників, подякував волинським аграріям за активну участь у формуванні гуманітарних конвоїв та підтримку української армії.

Окрему подяку за презентацію техніки Володимир Гунчик та заступник міського голови Яковлев Тарас Володимирович висловили «Волинській фондовій компанії». Директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко наголосив на важливості проведення таких демонстрацій для прогресивного розвитку аграрної сфери в цілому та успіху кожного господарства зокрема.

Генеральний директор "Волинської фондової компанії" Спященко О.Є. привітав усіх на Волинській землі, розповів про компанію, яка уже більше 20 років дбає про добробут гоподарств, пропонуючи їм лише надійні, якісні машини та протягом тривалого часу успішно співпрацює з корпорацією AGCO.

Зустріч з оновленою моделлю флагмана серед тракторів відбулася на території історичної пам’ятки Волині – замку Любарта. Так, в атмосфері свята вдалося поєднати відлуння минулого з динамікою сучасності. Територія Замкової площі промовисто свідчила про проведення аграрного дійства, адже на ній було представлено машини преміум - класу, а саме трактор FENDT 936, трактор Challenger МТ 585, телескопічний навантажувач Massey Ferguson 9407, сівалка Challenger 8186.

FENDT 900 VarioG3 – головна інтрига свята, «винуватець» масштабної події очікував на гостей на подвір’ї в замку. Усі присутні, а це більше 100 чоловік, із захватом спостерігали як трактор урочисто вклонився на знак привітання та поваги під акомпонемент старовинних дзвонів замку.

Звук мотору трактора, яскравий «ореол» з  конфеті довкола машини в поєднанні зі старовинною красою замку – все це зробило представлення нової моделі FENDT феєричним дійством.

У моделі FENDT 900 VarioG3 було внесено близько 60 змін, більше того, номінальна потужність трактора дорівнює максимальній, а це 360 кінських сил. Машина стала ще більш продуктивною, завдяки встановленій системі контролю тиску в шинах VarioGrip, що дозволяє економити до 10% палива.

Крім того, в даній моделі використовують інтегровані компоненти двигуна, оновлену паливну систему CommonRail, а також два турбокомпресори, що дозволяють досягти максимального крутного моменту в більш широкому діапазоні. Таким чином, оновлений флагман серед тракторів відкриває ще більше можливостей перед сільгоспвиробниками!

Продовжилось грандіозне свято розважальною програмою в ресторані «Корона Вітовта». На гостей очікувала насичена розважальна програма, вишукана кухня, цікаві виступи та приємні подарунки. Неабияке враження на усіх присутніх справило пісочне шоу, де художник продемонстрував своє уміння створення картини з тракторами FENDT на піску.

Виступ барменів та їх віртуозне приготування коктейлів додали заходу яскравості та епатажу.

Ті, хто полюбляє загадкові сюрпризи були в захваті від трюків фокусника та мали нагоду буди свідками його таланту.

Не обійшлося свято без лотереї та подарунків. Так, «Волинська фондова компанія» розіграла сертифікати на знижку при купівлі техніки корпорації AGCO, на проведення безкоштовних демо – показів в господарстві та багато іншого.

Сюрпризи від AGCO теж не закінчувалися.  Маркетинг директор корпорації у Східній Європі Антон Костирко урочисто презентував подарунки гостям, серед яких найголовніший – поїздка на завод FENDT у Німеччині дістався головному інженеру СТОВ «Новий Час», Кіровоградська обл. Щасливий власник подорожі отримав унікальну можливість побачити відомий завод – осередок створення машин, які забезпечують достойний результат на будь-якій землі.

Презентація трактора FENDT 900 VarioG3 відбулася на вищому рівні! Спільними зусиллями корпорації AGCO та «Волинської фондової компанії» вдалося надати заходу неабиякої святковості, креативу, нового та особливого звучання! Аграрії та керівники сільськогосподарських підприємств ще раз пересвідчилися, що техніка відомої корпорації, і зокрема, трактори FENDT – це вибір сильніших!