(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Техніка бренду «Kuhn»: детально про головне!

28 Січень 2015

Фінальний етап такого мегаінформативного та насиченого навчання був присвячений техніці бренду «Kuhn». Компанія-виробник є безперечним світовим лідером за обсягом виробництва причіпного та навісного сільськогосподарського обладнання та постійним партнером «ВФК».

Віктор Павлович Сич, представник «Кун-Україна» розповів учасникам навчання про можливості французької техніки, зокрема і про новітні розробки компанії, переваги над іншими виробниками сільськогосподарських машин.

Презентував нову та цікаву інформацію комерційний директор заводу «Кун-Бланшар» Жан П’єр Веко. Завод «Кун-Бланшар» з 2008 року спеціалізується на виробництві першокласних обприскувачів. Так, до уваги слухачів було представлено лінійку обприскувачів, зокрема причіпні моделі ATLANTIQUE, BALTIQUE, GRAND LARGE, OCEANIS та навісні ALTIS, DELTIS, OMNIS. Завдяки застосовуваним технологіям виробництва французькі обприскувачі забезпечують оптимальну якість роботи: гарантована стабільність штанг і легкість агрегатування з тракторами.

Як і всю техніку, обприскувачі компанія «Kuhn» виготовляє лише із використанням найновіших технологій. Обладнані мембранним поршневим або відцентровим насосом, обприскувачі гарантують надійність і точність роботи. Бункери виготовляються з високоміцного поліетилену з захистом від ультрафіолетових променів. І це ще далеко не всі прерогативи надійної та якісної техніки «Kuhn»!

«Родзинкою» навчання стала його практична частина, яка відбувалася в демонстраційній залі «ВФК» - площадці, де теорія поєднується з практикою. Менеджери з продажу разом тренерами ще краще ознайомилися з обприскувачами, зокрема з моделлю  ATLANTIQUE 3200. Активне обговорення техніки, її особливостей роботи, відповіді на поставлені питання, цікаві дискусії – все це спряло не лише поглибленому вивченню машини, але й кращому розумінню самого бренду, його унікальної філософії.