(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Тренінг у «ВФК» - новий рівень професіоналізму для ще більших можливостей!

27 Січень 2015

Знання – це сила. А в сучасному та більш ширшому розуміння це професіоналізм, засіб досягнення успіху і, врешті, вагома прерогатива.

Розширення та поглиблення знань про техніку провідних іноземних брендів, уже давно та незмінно є пріоритетом для «Волинської фондової компанії». Відтак, компанія часто організовує різноманітні тренінги, зокрема для менеджерів з продажу. Метою таких заходів є оволодіння новою інформацією, адже сучасна техніка іде «в ногу» з новітніми технологіями, тому і вимагає відповідного підходу.

Тижневе навчання, а саме в період з 15 по 21 січня, містило в собі інтенсивну програму, складовими якої стало вивчення асортименту техніки основних брендів «ВФК»: «UNIA», «AGCO», «Agrisem», «Kuhn», «Agrex», «Meprozet».

Стартував колектив менеджерів з лінійки техніки відомого європейського бренду UNIA. Група компаній UNIA Group одні з лідерів виробництва сільськогосподарської техніки в Європі. Широкий асортимент продукції, яку складають плуги, агрегати передпосівного обробітку, сівалки та інші машини уже досить давно завоювали прихильність та довіру аграріїв. Сергій Стречен, головний бренд-менеджер «ВФК» детально розповів про особливості машин бренду UNIA, їх переваги над аналогами інших компаній та можливостями роботи на українських грунтах.

 

Гостем заходу був представник «UNIA Group» Войтех Екстовіч, який ознайомив менеджерів з новинками компанії та окремо підкреслив високі технічних можливостях продукції відомого європейського бренду. Також до уваги слухачів було представлено продукцію іншого не менш відомого виробника Meprozet, що спеціалізується на виробництві асенізаційних бочок.

Начальник відділу AGCO Юрій Петренко продовжив навчання з техніки всесвітньовідомих бренду «Massey Ferguson». Все що випускається під цією провідною маркою уже давно тотожне таким поняттям як «якість», «комфорт», «передові технології» та відповідає потребам найвимогливіших клієнтів.

Детально учасники тренінгу розглянули телескопічний навантажувач MF9407. Менеджери "ВФК" мали нагоду познайомитися з технікою «ближче» - стати водієм сучасного навантажувача, поєднати теорію з практикою.

Тематика навчання продовжилася із вивчення лінійки техніки відомого французького виробництва «Agrisem». В «портфелі» великої компанії є культиватори, дискові та диско лапові агрегати, механічні та пневматичні сівалки.

Окремо розглядалася продукція компанії «Agrex», яка проектує та реалізує на умовах «під ключ» млинові комплекси, мобільні та стаціонарні сушарки, елеватори, зерносховища і же тривалий час є надійним партнером «ВФК».

З отриманим багажем цінної інформації менеджери з продажу «ВФК» закріпили та підняли свої професійні знання на новий, ще вищий рівень. Завдяки проведенню таких заходів клієнти «Волинської фондової компанії» дізнаються значно більше цікавої та важливої інформації про сучасну техніку відомих європейських брендів, яка є такою необхідною для ефективного розвитку будь-якого господарства.