(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Сервісний центр «ВФК» - відтепер ще краще та професійніше!

15 Січень 2015

Перші тижні нового року «ВФК» розпочала із навчання працівників компанії. У фокусі події був тренінг для сервісного центру – традиційний щорічний захід, спрямований на поглиблення знань та професійних навичок, а також оволодіння новою корисною інформацією.

Так, протягом 9-13 січня співробітники сервісного центру працювали з єдиною метою – зробити свою роботу ще кращою, ще більш оперативною та професійною.

Під час навчання було презентовано нову стратегічну модель роботи усього відділу на найближчий рік, а також проведено короткі співбесіди-інтерв’ю з кожним сервісним інженером та тестування на засвоєння нового матеріалу.

Колектив сервісного центру мав можливість отримати ще більше інформації стосовно особливостей роботи кожної лінійки техніки, що складають величезний асортимент «ВФК». Було розглянуто та детально обговорено питання пов’язані з введенням техніки в експлуатацію, особливостями налаштування машин, проведенням дефектовок і т.п.

Окрему увагу було приділено практичній частині тренінгу, під час якої сервісні інженери мали змогу оглянути ту чи іншу одиницю техніки. Все це відбувалося, як зазвичай, на спеціальній площадці «ВФК».

П’ятиденне навчання, окрім його величезної користі для підвищення професійного рівня сервісних інженерів, спряло також ще більшій згуртованості та зміцненню командного духу учасників.

Плодами таких ефективних навчань, які щорічно проводить «Волинська фондова компанія» є задоволеність клієнтів ще кращим рівнем сервісного обслуговування та беззаперечна довіра до компанії. Керуючись такими принципами, «ВФК» удосконалюється та професійно зростає щодня!