(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Сезон тренінгів у «ВФК» розпочато!

28 Листопад 2014

Сезон щорічних навчань у «ВФК» було відкрито черговим тренінгом для менеджерів з продажу техніки. Так, осінній період у компанії завершився не лише підведенням щорічних підсумків діяльності, але професійним тренінгом для працівників.

У центральному офісі «ВФК», у м. Луцьку, з 22 по 27 листопад відбулися збори менеджерів з продажу та директорів філіалів з метою оволодіння новою, важливою інформацією про техніку, покращити та збагатити свої професійні знання. На дружній колектив чекала насичена та досить цікава програма. Протягом шести днів менеджери удосконалювали свої знання про техніку відомих брендів, що складають портфель «ВФК», а саме: «FENDT», «Challenger», «Massey Ferguson», «Agrisem», «Kuhn», «Unia».

Тренінг став чудовою можливістю для нових працівників департаменту техніки ознайомитися ще раз з численними можливостями  машин всесвітньовідомих марок, зрозуміти їх характерні особливості та ключові відмінності в порівнянні з іншими брендами. Зокрема, усі присутні отримали цінні знання про техніку преміум-класу, а саме трьох славнозвісних брендів «FENDT», «Challenger», «Massey Ferguson», об’єднаних під егідою корпорації AGCO. Ці машини – неперевешене втілення економічності, високої продуктивності, новітніх технологій. Одним словом – талановиті машини, які працюють на результат.

Курс навчання по техніці корпорації AGCO та бренду «Agrisem» провів начальник відділу AGCO Юрій Петренко. Він також детально ознайомив співробітників з ґрунтообробною технікою французького виробництва «Agrisem», яка завдяки своїм численним перевагам конструкції є, безперечно, вірним вибором при професіональному підході до обробітку грунту.

Естафету тренінгу перейняв головний менеджер зі збуту техніки «ВФК» Сергій Стречен. Увазі слухачів він представив техніку відомих європейських брендів «Unia» та «Kuhn». Асортимент с/г машин, які пропонує «Unia» українським аграріям вражає своєю численністю. Техніка польського виробництва давно завоювала прихильність аграріїв України адже є якісною та надійною, працює відмінно та показує хороші результати.

Тренінг по продукції бренду «Kuhn» - одного із лідерів з виробництва сільськогосподарської техніки в Європі, виявився напрочуд інформативним та мегакорисним. Увесь спектр машин, від техніки для тваринництва до ґрунтообробних агрегатів, техніки для посіву  та обприскувачів був детально представлений протягом навчання.

Значення таких щорічних тренінгів важко переоцінити. Вони є не лише важливим аспектом професійного вдосконалення та зростання, але й одним із шляхів покращення командної роботи, що, без сумніву, позитивно відображається на діяльності великої компанії і сприяє її майбутнім перемогам.