(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

KUHN на «Інтер-Агро 2014» - французи на міжнародній аграрній арені

04 Листопад 2014

Компанія KUHN, як незмінний учасник міжнародних аграрних виставок, презентувала увазі відвідувачів переваги техніки французького виробництва

Сьогодні компанія KUHN добре відома кожному аграрію, насамперед якістю, мобільністю та зручністю обладнання. Компанія має 10 заводів у різних країнах світу, динамічно розвивається та за останні шість років вона подвоїла свої обороти.

Уже протягом тривалого часу «Волинська фондова компанія» плідно співпрацює з європейською компанією KUHN, є її надійним дистриб’ютором та хорошим партнером.

Стенд відомого французького виробника протягом виставки відвідало чимало зацікавлених аграріїв та керівників аграрних підприємств. До уваги гостей виставки компанія KUHN представила: сівалку точного висіву Planter 3M, косарку навісну FC 300 RGC, обприскувач причіпний ATLANTIQUE, cівалку точного висіву MAXIMA 2, комбінований агрегат для первинного обробітку грунту Dominator, кормозмішувач SPW 18, cилосорізку MC.

  • сівалка точного висіву Planter 3M

Забезпечує точний висів на однакову глибину та однакову відстань між насінням завдяки низькому розташуванню висівного диска. Розташування сошників сприяє прискоренню вегетації – наявні різні висівні модулі для всіх умов роботи та практично всіх типів насіння (опора на задній каток, балансир). Внесення добрив з переднього або вбудованого бункера, а також пневматичне внесення мікрогранул.

  • косарка навісна FC 300 RGC

Наявний новий редуктор GIRODYNE  з поворотним напівкорпусом, компактна профільна рама з ріжучими органами, плющильний механізм з V-подібними нейлоновими пальцями або обгумованими вальцями. Можливе регулювання висоти скошування за шкалою. Косарка проста в обслуговуваннія.

  • обприскувач причіпний ATLANTIQUE

Характерні особливості: сталева, виконана за допомогою машинного зварювання рама з регульованою по висоті зчіпкою, амортизуюча параллелограмна штанга, поліетиленовий бак з промиваючим бачком, багатофункціональними вентилями, мембранно-поршневим або відцентрованим насосом, що забезпечує рівномірний потік. Наявна система підвіски штанг -Еквілібр.

  • cівалка точного висіву MAXIMA 2

Надійність, безпека застосування і стійкість були істотними пріоритетами при розвитку MAXIMA. Незважаючи на велику масу висівних модулів (120 кг у стандартній комплектації) розподіл навантаження такий самий, як у традиційних сівалок точного висіву. Також всі інші елементи конструкції MAXIMA створені з максимально допустимим навантаженням, що виправдовує себе при роботі. Цілісна рама, турбіна з низьким рівнем шуму, телескопічна рама, внесення добрив з фронтального бункера (в залежності від моделі), напівавтоматична зчіпка 2-ої категорії.

  • комбінований агрегат для первинного обробітку грунту Dominator

Комбінований агрегат для первинного обробітку ґрунту, встановлює нові стандарти в роботі з пожнивними залишками, боротьбі з ущільненням ґрунту та закладенні рослинних залишків за один прохід. Характерні особливості: посилена рама з простою в налаштуванні єдиною гідравлічною системою регулювання глибини, чудове подрібнення пожнивних залишків великими култерами для безупинної роботи, розпушування плужної підошви від 20 до 40 см (8 "- 16") покращує кореневий розвиток рослин, закладає і вирівнює ґрунт і пожнивні залишки, полегшує підготовку посівного ложа.

  • кормозмішувач SPW 18

В основу SPW Compact покладено сучасні знання про поживні кормові суміші : наявність необхідної кількості волокон, однорідність суміші, потреба і точність роздачі, і т.п. SPW Compact обладнується новим кольоровим тактильним терміналом управління КУН - CCI, де централізовано представлена ​​інформація про функції машини і систему зважування. Поглянувши на екран, оператор отримує повну інформацію про роботу: 100% зручна технологія. Термінал CCI містить інформацію про необхідне обслуговування: планове ТО, необхідність проведення діагностики. Також, термінал CCI може миттєво регулювати швидкість подрібнювальної головки, змішувальних шнеків та конвеєрів роздачі.

  • cилосорізка MC

Наявні три моделі одно-, дво- або чотирирядкові кукурудзозбиральні подрібнювачі, для яких характерна низька споживча потужність. Косарка призначена для задньої навіски трактора з боковими 1 і 2-х рядковими жатками, для реверсивного ходу трактора або для фронтальної навіски - 4-х рядковими жатками.

Протягом роботи виставки, окрім знайомства та огляду техніки, відвідувачі мали нагоду дізнатися про цікаві пропозиції від KUHN. Компанія «Евраліс Семенс» — один з лідерів серед насінницьких компаній Європи спільно з компанією KUHN оголосили крос-акцію. Така спеціальна пропозиція вигідна аграріям вдвічі: купивши 200 мішків насіння соняшника чи кукурудзи «Евраліс Семенс» отримуєте купон на 200 Євро знижки на сівалку KUHN. Або ж придбайте сівалку KUHN Planter або MAXIMA та отримайте 200 Євро знижки на насіння «Евраліс Семенс». Справжня крос-акція – цікаве ноу-хау!

Отож, виставка «Інтер-Агро 2014» пройшла успішно, як завжди, динамічно та яскраво! Компанія KUHN приємно вразила гостей заходу своїм високим професіоналізмом, сучасним стендом, де відвідувачі змогли побачити якісну європейську техніку, а також новими супер-пропозиціями.