(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Кращий молодий агроном - 2014» - підведення підсумків!

04 Листопад 2014

Ювілейна виставка «Інтер-Агро 2014» стала місцем підбиття підсумків загальнонаціонального конкурсу «Кращий молодий агроном - 2014».До когорти кращих у аграрній галузі додалися нові імена.

Організатором конкурсу був журнал «Agroexpert». Партнерами, які долучилися до такої важливої події, стали компанії «Геометр», «KWS», «Bayer», «AGCO».

Величезна кількість охочих, які прагнули випробувати свої фахові вміння відгукнулися на цю подію та подали заявки на участь у конкурсі. Чимало молодих спеціалістів приємно вразили своїми знаннями та ще раз підтвердили, що за молоддю – майбутнє.

Учасники конкурсу розв’язували індивідуальні тестові завдання і надсилали їх до редакції журналу. З-поміж 51 претендента експертна комісія визначила 4-х переможців, по одному у номінаціях "Селекція. Насінництво", "Агрохімія. Ґрунтознавство", "Захист рослин", "Плодоовочівництво". Кращих визначила експертна комісія, до складу якої увійшли представники інститутів НААН України та представники компаній-спонсорів заходу.

Церемонія нагородження переможців відбулася на стенді корпорації «AGCO». Щасливими власниками головного подарунку - сертифікату на поїздку до Франції у 2014 році та ексклюзивних подарунків від партнерів конкурсу стали:

  • Сачук Василь Вікторович, СГ "Дружба", м. Чуднів Житомирська обл.;
  • Великий Андрій Ярославовоич, ТОВ "ВАМ АГРО", Жовківський р-н Львівська обл.;
  • Радько Валентин Олексійович, Кіровоградська область;
  • Мигловець Олександр Петрович, аспірант НУБіП.

«Волинська фондова компанія», яка активно підтримує та розвиває у власній компанії проекти пов'язаних з молодими спеціалістами в аграрному секторі, щиро вітає переможців конкурсу та бажає їм подальшого процвітання!