(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Ювілейна виставка «Інтер-Агро 2014» відбулась!

03 Листопад 2014

«Інтер-Агро 2014» отримала статус ювіляра! За плечима багатий 10-річний досвід, попереду – незліченні перспективи.

Уже протягом 10-ти років виставка «Інтер-Агро» відкриває нові горизонти аграрного сектору. Цьогоріч подія набула статусу «ювілейної», чим ще раз засвідчила свою вагомість та масштабність.

З 2013 року захід прийняв формат виставки компаній-виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, все більше наближуючись до стандартів найбільших світових аграрних виставок.

Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» з 28 по 31 жовтня перетворився в осередок найсучасніших сільськогосподарських технологій. Величезна кількість гостей відвідали масштабний захід та дізналися чим живе галузь сьогодні і що необхідно мати в господарстві задля його ефективного розвитку.

Так, на експозиції, площею понад 30 000 кв.м, було представлено сучасну техніку та обладнання близько 300 компаній з України та 12 країн світу.

Всесвітньовідома корпорація AGCO, традиційно, взяла участь у цього найбільшому аграрному святі. Як і минулого року, цьогоріч AGCO запросила до свого виставкового павільйону дистриб’юторів «розумних машин» в Україні. Серед них була і «Волинська фондова компанія» - надійний дилер та стабільний партнер AGCO.

Стенд корпорації був по-справжньому унікальним – такий собі міні світ «розумних машин». Окрім того, в основу було покладено ідею створення ідеального дилерського пункту AGCO. Концепція була успішно втілена в реальність: окрім місця, відведеного під техніку відомих брендів, стенд було поділено на секції, де кожен потенційний клієнт зміг би отримати необхідну інформацію щодо, наприклад, фінансових умов, сервісного обслуговування, запасних частин і т.д. "Фішкою" була презентація сервісного автомобіля, який містив все необхідне для надання першокласного сервісного обслуговування. Уся атмосфера була наскрізь пройнята високим професіоналізмом, сучасністю, особливим підходом до клієнта і роботи загалом.

На мегасучасному стенді AGCO було продемонстровано техніку відомих брендів «Challenger», «FENDT», «Massey Ferguson», а саме трактор колісний Fendt 936 Power, тандем трактора колісного MF (Massey Ferguson)  470 Extra та сівалки просапної Challenger  9108, трактор гусеничний Challenger MT 865C, комбайн зернозбиральний MF 7370 Beta, телескопічний навантажувач MF 9407 TR та трактор колісний MF 8670.

Працівники «Волинської фондової компанії» радо вітали гостей виставки на стенді AGCO та надавали вичерпну інформацію з приводу потужних та надійних машин відомих брендів.

У рамках виставки відбулися ділові заходи, тематика яких формувалася відповідно до актуальних проблемами АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Міжнародні конференції, семінари, круглі столи додали виставці ще більш цікавого та інформативного наповнення.  

Ювілейна виставка пройшла успішно! Вона стала своєрідним підсумком 10-ти років і свій наступний крок по «ювілейних відмітках» продовжить з ще більшим багажем інновацій та сучасних технологій.