(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Інтер-Агро 2014» - за день до великої аграрної події…

28 Жовтень 2014

До події великого калібру, як правило, готуються ретельно та заздалегідь. Наслідуючи цей принцип, 27 жовтня, в переддень виставки, корпорація AGCO провела тренінг у форматі «експрес курсу» для усіх своїх дистриб’юторів.

У фокусі події було ознайомлення представників компаній-дилерів, серед яких була «Волинська фондова компанія», з одиницями техніки, які виставлятимуться на павільйоні AGCO, з програмою, розробленою на час роботи виставки та з іншими не менш важливими та цікавими деталями.

Так, протягом дня відбулися плідні дискусії щодо продуктової лінійки зі спеціалістами компаній-партнерів AGCO в Україні. Було презентовано стенд AGCO, який, традиційно, вразив креативністю, сучасністю та готовністю приймати численних, зацікавлених гостей «Інтер-Агро 2014».

Максимум інформації – максимум результативної роботи! Таким, фактично, був концепт установчих зборів команди дилерів «розумних машин» напередодні відкриття виставки. Працівники «ВФК» отримали необхідний арсенал важливої інформації для ще більш ефективної та проактивної роботи на стенді надійного партнера AGCO.