(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Зустріч великої команди маркетологів!

03 Жовтень 2014

Осіння пора – час підведення підсумків! Зокрема підсумків маркетингової діяльності компаній-дистриб'юторів «розумних» машин корпорації AGCO.

Так, з 23 по 29 вересня у м. Київ відбулася зустріч великої маркетингової сім'ї AGCO. Значення такого заходу важко переоцінити, адже окрім обговорення та аналізу маркетингової діяльності, відбулося також знайомство з новими маркетологами компаній-партнерів.

Місцем проведення конференції було обрано арт-готель "Баккара". Основними цілями зустрічі були:

  • Презентація досягнень та проектів в сфері маркетингу за 9 місяців 2014 року;
  • Обговорення планів активності на 4-й квартал 2014 року;
  • Обмін досвідом між представниками різних ринків.

Протягом заходу, а також в рамках індивідуальних зустрічей, представники компаній-партнерів AGCO мали змогу отримати оперативні відповіді на свої запитання, обмінятися власними баченнями та новими ідеями.

«Волинська фондова компанія» як офіційний дистриб’ютор сільськогосподарської техніки славнозвісних брендів «Challenger», «FENDT», «Massey Ferguson» та надійний партнер корпорації AGCO презентувала увазі колег цьогорічні маркетингові досягнення. Зокрема, було проведено масштабні Дні поля, де самохідна техніка відомих брендів AGCO показала свої можливості на всі сто, на новий, більш продуктивний рівень вийшла робота з медіа та Інтернет - простором, були проведені не менш цікаві тренінги та інші заходи, які позитивно вплинули на просування техніки преміум-класу. Поділилися також планами на майбутнє, новими креативними ідеями, проектами.

Зустріч інтернаціональної команди маркетологів відбулася, як завжди, на високому рівні! Підсумки було підбито, що в свою чергу, дає «зелене світло» на нові, ще кращі досягнення, спрямовані на ефективний розвиток та подальшу успішну діяльність.