(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Техніка «KUHN» у ТзОВ «Україна» - відмінна техніка у зразковому господарстві!

09 Вересень 2014

Цьогорічний сезон Днів поля «Волинська фондова компанія» завершила демонстрацією техніки відомого французького виробника «KUHN».

30 серпня село Скорики, Підволочиського р-ну, Тернопільської обл. гостинно приймало чергове аграрне свято. День поля проходив на території ТзОВ «Україна», яке уже довгі роки має статус елітгосподарства  з виробництва насіння ранніх зернових та гороху. Окрім рослинництва, успішно розвивається тваринницька галузь і спеціалізується на виробництві та реалізації молока.

Директор ТзОВ «Україна», Крижовачук Олег Петрович, протягом пленарної частини детально розповів гостям заходу про досягнення величезного господарства. Окрему увагу було приділено сільськогосподарській техніці, чисельність якої в господарстві справляє враження і яку регулярно поповнюють для досягнення максимальних результатів у роботі.

На озброєнні у ТзОВ «Україна» є чимало техніки відомого французького виробника «KUHN». І недарма, адже у такому господарстві неабияк цінуються якісні та перевірені машини.

Презентувати лінійку техніки та новинки бренду «KUHN» до слова було запрошено генерального директора "КУН Україна" Сича Віктора Павловича. Гості заходу отримали безліч корисної та цікавої інформації, зокрема і про новітні розробки компанії, як кажуть, з перших вуст. Директору ТзОВ «Україна» Сич Віктор Павлович презентував ексклюзивний сувенір - зменшену копію косарки FC 303 GC!

По закінченню пленарної частини, усі вирушили на поле, де було продемонстровано машини «KUHN» в практиці. Так, Сич Віктор Павлович разом з бренд-менеджером «Волинської фондової компанії» Стреченим Сергієм розповіли про тонкощі роботи надійної техніки.

Свої можливості продемонстрували: плуг Multi-Leader, сівалка KUHN Planter 3, обприскувач KUHN Atlantique 3200, мульчувач KUHN RM 400, кормозмішувач KUHN Euromix I 870, косарка навісна KUHN FC-353 RGC, граблі причіпні KUHN GA 6002, ворошилка KUHN GF 6502, прес-підбирач рулонний KUHN VB 2160.

Техніка «KUHN», як завжди, бездоганно впоралася з роботою, ще раз підтвердивши своє право називатися безперечним світовим лідером за обсягом виробництва сільськогосподарської техніки. Результати показів на полі перевершили усі сподівання!

Традиційно, завершення аграрного свята проходило у ресторані. За гостинно накритим столом, керівники аграрних підприємств, агрономи та інженери активно обговорювали актуальні теми сільського господарства та обмінювалися враженнями.