(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

День поля на Вінниччині – масштабне свято техніки!

08 Вересень 2014

28 серпня землі ТОВ «Вінницької аграрно-промислової групи» стали плацдармом для проведення ексклюзивного Дня поля від «Волинської фондової компанії». Свідками масштабного дійства були керівники аграрних підприємств, агрономи та інженери не лише Вінницької, а й сусідніх областей.

День поля  по праву видався грандіозним! Присвячений він був бренду «UNIA», ексклюзивним дистриб’ютором якого в Україні є саме «ВФК».  Отож, усі присутні мали нагоду побачити різноманітну техніку відомого польського бренду, а саме: плуг Vis XL 7+1, європак Atlas 6.0 та сівалку Mazur 6.0, розкидач мінеральних добрив MXL 3000, обприскувач Europa 3024, подрібнювач Kornik 2.8, дискову борону Cut XXL 6,0, прес-підбирач Z-511, розкидач органічних добив TYTAN 24.

Погодні умови під час Дня поля кинули виклик сучасній техніці. Однак, попри дощ вся ґрунтообробна техніка, представлена на заході показала себе якнайкраще. Так, вогкий та в’язкий грунт не став на заваді для міцного, виготовленого з високоякісної сталі плуга VIS 7+1, який викликав захоплення якісною оранкою навіть у таких екстремальних умовах (два дні дощу та стерня по коліно не стали завадою для відмінного результату) - оранка на 30 см з якісним оборотом пласта та чудовим закриттям рослинних решток!!!

Відмінну роботу продемонстрував тандем європака Atlas 6.0 та сівалки Mazur 6.0, - під час дощу, по мокрому грунту, завдяки конструктивним особливостям показали можливість роботи без забивання та налипання. Приємне здивування викликала дискова борона Cut XXL 6.0, яка навіть в умовах мокрого розкислого грунту та великої кількості рослинних решток обробила грунт на глибину 15 см та вирівняла поле, і при цьому не забивалася.

Свої можливості причіпна техніка польського виробництва виконувала «у парі» з тракторами всесвітньовідомої корпорації AGCO. Розумні машини – трактори Massey Ferguson 6499, Challenger MT 685, Massey Ferguson 8480, Challenger MT 765D, Challenger MT 865 D, FENDT 936 Vario вкотре підтвердили свою першість та досконалість, а головне, як завжди показали достойний результат.

Широкий асортимент техніки доповнили також агрегати французького виробництва Agrisem, а саме  агрегат грунтообробний дисколаповий Agrisem Maximulch та глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow.

Масштабний День поля від «Волинської фондової компанії» справив неабияке враження на гостей свята! В рамках заходу була продемонстрована велика кількість техніки відомих іноземних виробників, яка, як показує досвід є ключем до успіху будь-якого господарства.

Працівники «ВФК» детально розповідали про особливості роботи кожної машини, її переваги та можливості. До слова було запрошено директор з виробництва ТОВ «Вінницька аграрно-промислова група» Фаловського Юрія Олексійовича. Юрій Олексійович розповів про діяльність холдингу та плідну співпрацю з «ВФК». Начальник відділу маркетингу та розвитку «Волинської фондової компанії» Тетяна Ломага розповіла про діяльність великої компанії, про основні групи техніки, які пропонує «ВФК» на ринку України.

Родзинкою аграрного свята стало смачне частування на полі. Шашлик, овочі з мангалу та безліч інших страв так по особливому смакували гостям, які жваво обговорювали побачені агрегати та актуальні питання сільського господарства.

Все це дійство супроводжувалося українськими патріотичними піснями. Маса корисної інформації, неабиякі враження від побачених «маневрів» сучасних машин в атмосфері, яка так і «дихала» потужністю та професіоналізмом – все це День поля від «ВФК»!