(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Національний День картоплі – перспективи майбутнього картоплярства!

01 Вересень 2014

21 серпня 2014 року ТОВ «Агріко Україна» стало осередком події загальнонаціонального масштабу. «Завісу» у майбутнє галузі картоплярства уже другий рік поспіль відкриває Національний День картоплі.

Організаторами непересічної події стали компанії «Дикун» та «Агріко Україна» за підтримки Міністерства аграрної політики і продовольства України та Української асоціації виробників картоплі.

Село Семиполки, Броварського р-ну, Київської області відвідало понад 250 представників виробників та переробників картоплі. Величезна кількість людей завітали дізнатися чим живе галузь сьогодні, які ноу-хау здатні її покращити та які нові тенденції забезпечать виробникам успішне освоєння нових ринків.

Традиційно, захід складався з науково-практичних лекцій від провідних спеціалістів галузі та демонстрації різноманітних сортів картоплі на полі. Усі присутні мали змогу ознайомитися з високопродуктивними сортами картоплі голландської селекції від компанії «Агріко» та української селекції Інституту картоплярства НААН України. Не оминули увагою актуальні питання присвячені засобам захисту рослин. Компанії «Syngenta» та «Bayer», які повноправно вважаються китами в галузі виробництва та продажу продукції для аграрної галузі, бездоганно донесли до слухачів вичерпну інформацію про системи та схеми захисту рослин, препарати і строки їх застосування.

В рамках Національного Дня картоплі відбулася також спеціалізована виставка техніки для картоплярства. Технічні здобутки, зокрема в даній галузі, уже вкотре продемонструвала «Волинська фондова компанія», яка стала співорганізатором свята та презентувала техніку відомого бренду UNIA.

Успішний тандем «ВФК» та польського виробника техніки UNIA уже протягом багатьох років сприяє добробуту та процвітанню українських аграріїв, адже забезпечує їх господарства надійними та сучасними машинами. Так, гості заходу змогли побачити: картоплезбиральний комбайн Pyra 3000, картоплесаджалку  Kora 4 та картоплекопачку Wega 1600.

Про особливості та переваги кожної одиниці техніки детально розповіли висококваліфіковані співробітники «ВФК». Техніка бренду UNIA, ексклюзивним дистриб’ютором якої в Україні є «ВФК», закріпила уже вкотре своє право вважатися якісною європейською технікою за доступною ціною.

Другий Національний День картоплі – свято, на якому відбувся плідний діалог з сільгоспвиробниками. Активно обговорювалися пріоритетні для аграріїв питання, висувалися конкретні пропозиції та бачення майбутнього прогресивного розвитку.

Захід пройшов успішно та масштабно, а головне продуктивно, адже кожен зміг отримати вичерпні відповіді на ті чи інші питання. Така тенденція проведення спеціалізованого міроприємства відкриває нові можливості, а відтак, і нові завдання для наступних Днів картоплі.