(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Запрошуємо на Національний День Картоплі!

13 Серпень 2014

Не пропустіть мегацікаву подію! 21 серпня 2014 року у с. Семиполки, Броварського району, Київської обл. на базі ТОВ «Укркартопля» відбудеться другий Національний день картоплі.

Організаторами свята є компанії "ДИКУН" та "Агріко Україна" спільно з Українською асоціацією виробників картоплі за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України

Національний день картоплі – теоретично-практичний захід з демонстрацією сортів картоплі іноземної та вітчизняної селекції, порівняння застосування засобів захисту рослин, виставка та показ техніки для картоплярства. Подія об’єднує керівників провідних компаній, агрономів та спеціалістів аграрних підприємств.

«Волинська фондова компанія» радо представить гостям заходу техніку відомого бренду «UNIA», а саме картоплесаджалку Kora, картоплезбиральний комбайн Pyra 3000, картоплекопачку Wega 1600.

Відвідайте Національний день картоплі і Ви отримаєте масу корисної інформації, ознайомитеся з надійною технікою від «ВФК» та матимете змогу обмінятися безцінним досвідом! Чергове аграрне свято чекає на Вас!

Реєстрація учасників з 9 до 10 год. ранку.