(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

День поля на Тернопільщині – добра традиція у бездоганному виконанні!

17 Червень 2014

Землі господарства ТзОВ «Бучачагрохлібпром» щорічно стають осередком проведення Всеукраїнських Днів поля. Компанія, яка займає одне із провідних місць серед виробників насіння, маючи у своєму арсеналі матеріально-технічну базу, величезний парк сільськогосподарських машин, уже протягом багатьох років забезпечує стабільні врожаї та стрімко розвивається.

Цього року Всеукраїнський День поля з неабияким розмахом відбувся 13 червня. До Бучача  завітало чимало керівників українських та закордонних компаній, агрономів, селекціонерів, науковців.

За українською традицією, гостей аграрного свята зустрічали з хлібом та сіллю співробітники компанії «Бучачагрохлібпром». Музичний оркестр, у виконанні якого прозвучали відомі українські пісні, додав заходу особливої атмосфери, яскравості та гарного настрою.

«Волинська фондова компанія», яка не перший рік плідно співпрацює з ТзОВ «Бучачагрохлібпром», не залишилася осторонь масштабного свята. Гості заходу отримали можливість ознайомитися з широким спектром послуг від ВФК та величезним асортиментом сучасної та потужної техніки.

Програма заходу складалася з пленарної частини, під час якої активно обговорювалися питання пов’язані з посівом сільськогосподарських культур української та іноземної селекцій, технологіями та засобами сучасного захисту різноманітних культур. До слова було запрошено голову Наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петра Івановича Гадза, представників управління АПК в області, духовенства, керівників аграрних підприємств.

По закінченню виступів та цікавих обговорень, усі бажаючи відвідали демонстраційні посіви, оглянули величезний парк с/г техніки та відвідували сад європейського зразка.

Всеукраїнський день поля на базі ТзОВ «Бучачагрохлібпром» уже вкотре підтвердив свою неабияку значимість для розвитку аграрного сектору не лише області, але й держави в цілому. Підприємство процвітає і саме такі заходи є гарною можливістю обмінятися цінним досвідом та почерпнути для себе важливу інформацію.