(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Студенство у гості до «ВФК»!

02 Червень 2014

За молоддю – майбутнє.  Зокрема, і успішне майбутнє аграрної галузі, сільського господарства.

Такий мотив, ось уже котрий рік, лежить в основі проведення зустрічей працівників «Волинської фондової компанії» та студентів машинобудівного факультету ЛНТУ. Метою візиту на підприємство є ознайомлення з технікою, яка відмінно працює на полях нашої держави, її перевагами та технічними характеристиками.

Що і як працює студентам другого курсу розповідали головний менеджер зі збуту відділу маркетингу та розвитку Стречен С.О. та помічник головного менеджера зі збуту Петренко Ю.М. Так, майбутні фахівці спеціальності «Сільськогосподарські машини» мали нагоду познайомитися з технікою відомого бренду UNIA, а саме дізналися про особливості роботи обприскувача Europa 3024, плуга VIS XL 7+1, культиватора чизельного Kret Plow, європака Atlas та іншого асортименту техніки іноземного виробництва.

Окрім машин польського виробництва  UNIA, студенти технічного університету дізналися цікаву інформацію про зернозбиральний комбайн Challenger 647 C, та інші одиниці техніки визнаного в усьому світі бренду.

У згадку про цікаву екскурсію, «Волинська фондова компанія» вручила студентам каталог техніки, де вміщено детальну інформацію про велику компанію, її діяльність та широкий спектр послуг, до якого належать продаж техніки, запасних частин та якісне сервісне обслуговування.