(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Системи землеробства -2014» - питання життя аграрної галузі

27 Травень 2014

22 травня м. Полтава зустрічало непересічну подію в сфері сільського господарства – конференцію «Системи землеробства - 2014». Учасники заходу обговорили багато актуальних питань землеробства, у тому числі ефективні шляхи зниження собівартості та збільшення врожайності в системах землеробства.

Як відомо кожному, землеробство є основою всього аграрного виробництва, яке, зрештою і наповнює змістом сільське господарство. Конференція, яку щороку проводить компанія AGP-Media та журнал The Ukrainian Farmer об’єднує людей, яких цікавлять питання пов’язані з системами землеробства, а це і порядок сівозміни, і асортимент вирощуваних культур, питання з приводу застосування тієї чи іншої одиниці техніки, тощо.

Захід відбувався протягом двох днів - 22 та 23 травня. Традиційно програма заходу включала пленарну та суто практичну частини. Так, перший день конференції відбувся у конференц-залі клубу «Подіум», де близько сотні представників компаній-постачальників, науковців, директорів, та керівників агрономічних господарств жваво обговорювали такі актуальні сьогоденню питання, як тенденції, розвиток і результати No-Till в Україні, сівозміна на основі зернових і соняшнику, вирощування за технологією, що наближена до No-Till, застосування традиційного способу обробітку в ґрунтово-кліматичних умовах центральної України, обробіток грунту та пошуки методів мінімізації негативних наслідків зміни кліматичних умов, тощо.

«Волинська фондова компанія», як добре-відомий аграріям надійний дилер сільськогосподарської техніки в Україні, в арсеналі якого є широкий асортимент потужної техніки, в тому числі і для обробітку грунту, долучилася до щорічного масштабного заходу. Щодо технології No-Till, то «ВФК» пропонує аграріям техніку відомого бренду Challenger, зокрема сівалки зернові CH 8186, CH 9531-30, обприскувачі Rogator 700, Rogator 1100, Rogator 1300, комбайн зернозбиральний CH 647C.

До слова було запрошено керівників підприємств, науковців, представників компаній-постачальників, які презентували доповіді наукового характеру, комерційного, а також практичного. Так, Сич Віктор Павлович - директор ТОВ «КУН-Україна», з яким уже протягом тривалого часу співпрацює «Волинська фондова компанія», виступив з доповіддю «Техніка Кун у сучасних системах землеробства».

Практична частина конференції полягала в ознайомленні з досвідом роботи ТОВ «Трайгон Фармінг», що знаходить в Харківські обл. Учасники заходу змогли ознайомитися з результатами переходу від традиційного обробітку грунту до технології No-Till на полях цього холдингу.

Конференція «Системи землеробства -2014» уже вкотре презентувала себе як осередок активного обговорення важливих агроекономічних питань та конкретних практичних порад.