(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

З технікою Challenger «у гості» до ТзОВ «Городище»

21 Травень 2014

«Волинська фондова компанія» уже не перший рік співпрацює з господарством ТзОВ «Городище», яке обробляє 10 тисяч гектарів землі.

Так, 20 травня у гості до зразкового господарства «ВФК» завітала з технікою «Challenger». Приводом такого візиту стало проведення на базі підприємства виїзного семінару аграріїв та працівників агропромислового комплексу.

Господарство зерно-бурякового напрямку, яке вирощує пшеницю, кукурудзу та цукрові буряки, у своєму арсеналі має техніку, придбану у «ВФК». З численними завданнями у господарстві відмінно справляються: сівалка Challenger 8186, розкидач мінеральних добрив UNIA MX 850 premium, асенізаційна бочка Meprozet PN 240, плуг UNIA Vis 6+1.

Захід складався з двох частин: пленарної, яка відбулася в приміщенні місцевого будинку культури та демонстраційного показу техніки на полі. Під час екскурсії пасовищами, учасники семінару мали нагоду оцінити роботу сучасної техніки, яка вміло справлялася з різними видами робіт.

«Волинська фондова компанія» представила увазі гостей семінару прес-підбирача Challenger RB 452 агрегатованого колісним трактором Challenger 585 МТ. Разом ця «пара» достойно показала свої можливості на полі, адже презентувала першокласний тюк.

Семінар відбувся на найвищому рівні та, як завжди, виявився досить інформативним. Для керівників господарств цікавий демопоказ став черговою нагодою обрати саме ту техніку, яка стане незамінним помічником на їх полях.