(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Показ техніки на Одещині – можливості, що вражають!

23 Квітень 2014

«Волинська фондова компанія» та компанія «ДФ-Агро» спільно взяли участь у Дні поля та продемонстрували переваги висококласної техніки.

Сезон Днів поля відкрито! Так, 18 квітня першою у цьому році площадкою для показу сучасних машин стали землі господарства ТОВ «Колос» у с. Кірове, Одеської області.

Господарство, основними напрямками діяльності якого є вирощування зернових та технічних культур, рослинництво та тваринництво, уже протягом тривалого часу співпрацюють з «ВФК» та «ДФ-Агро», адже передусім цінують якість та надійність техніки та високий рівень сервісного обслуговування.

До уваги гостей показу компанії-партнери, «ВФК» та «ДФ-Агро» продемонстрували наступну техніку в роботі:

·         Агрегат дисковий AGRISEM Disc-o-Mulch Gold 6

Кріплення дисків на запатентованій пружинній стійці. Кожен диск на окремій стійці, підшипники SRE (100мм) з гарантією 5 років. Наявна запатентована плита для розбивання грудок, яка кріпиться одразу після 1-го ряду дисків.

·         Агрегат дисковий UNIA Mars Twix 6,0

MARS - лінія важких напівнавісних грунтообробних агрегатів. Відрізняються міцною рамою, яка забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій робочій ширині. Агрегати MARS призначені для обробітку найбільш тяжких грунтів з великою кількістю пожнивних рослинних залишків. Диски розраховані для роботи у найважчих умовах, великий діаметр подвійних дисків 710/660 мм та спеціально підібраний кут встановлення гарантують інтенсивну роботу. Рама із збільшеною відстанню між рядами дисків та навантаженням на грунт 1250 кг/м чудово зарекомендувала себе у важких умовах, забезпечуючи роботу без забивання. Також є можливість вибору великих та тяжких катків.

·         Обприскувач польовий UNIA Europa 4028

Міцні і перевірені в найбільш складних умовах польові обприскувачі, призначені для великих і середніх господарств, забезпечують точність обприскування і зручність в обслуговуванні, також комплектуються управлінням з системою GPS.

·         Трактор Deutz-Fahr Agrotraс 620

Головні плюси моделі Agrotraс  – універсальність та продуктивність, завдяки яким відмінно справляється з важкою роботою. Правильне співвідношення ваги та потужності в поєднанні з високими технічними характеристиками дозволяє досягнути успіху в будь-яких умовах роботи, а висока ергономіка (просто інтуїтивне розміщення органів управління) робить роботу на AGROTRAC простою і швидкою. Економічний двигун, надійна та проста коробка передач, висока підйомна здатність навіски – все це свідчить про те, що дані трактори справляться з усіма видами робіт.

День поля відвідали представники різноманітних аграрних господарств та підприємств. Під час заходу, усі присутні змогли детальніше ознайомитися з особливостями роботи та численними перевагами техніки брендів «UNIA», «Deutz-Fahr» та «AGRISEM».