(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Елеватор-2014». Що нового?

07 Квітень 2014

Щорічна конференція уже декілька років поспіль користується чималим визнанням, адже уміло поєднує теорію та практику, висвітлює сучасні «тренди» у сфері зернового господарства.

Незмінним організаторами форуму були  журнал «The Ukrainian Farmer» та «AGP Media Conferences». Завдяки відмінній роботі цього тандему, конференція, як завжди, пройшла на високому рівні, чітко, якісно та професійно.

Так, 27-28 березня у м. Кременчук, на території готельного комплексу «Європейський» зібралося близько 150 спеціалістів, представників господарств та компаній.

«Елеватор-2014» була присвячена технологіям застосування зерносушильного, транспортного, зерноочисного обладнання в зерносховищах. Детальніше розглядалися питання пов’язані з проектуванням і будівництвом металевих елеваторів, застосуванням сучасних технологій знепилювання, можливостями вдосконалення зерносушильного і очисного обладнання, оптимізацією схем потоків руху зерна на виробничих лініях, сучасними електронними  та програмними рішеннями для елеваторів, тощо. Цікавим було обговорення конкретного досвіду ефективного застосування елеваторів в провідних агрохолдингах та сільгосппідприємствах.

«Волинська фондова компанія» прийняла участь у конференції. Ця щорічна подія є досить вагомою для компанії, адже «ВФК» уже протягом багатьох років є дилером відомого італійського виробника зерносушарок, елеваторів та комбікормових заводів «AGREX». Продукція бренду  «AGREX», зокрема мобільні зерносушарки PRT 250 користуються неабиякою популярністю серед українських аграріїв.

«Елеватор-2014» підготувала учасникам цікавий формат другого дня конференції, а саме візит до ТОВ «Глобинський переробний завод» (Полтавська обл.) Агрохолдингу «Астарта-Київ», де усі присутні ознайомилися з досвідом використання нового сучасного елеваторного обладнання.

Протягом двох днів жваво обговорювалися найактуальніші питання зернового господарства. Учасники конференції дізналися багато цікавої та корисної інформації від ведучих спеціалістів, керівників підприємств та обмінялися безцінним досвід.