(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Зернові технології - 2014» - здивувала не лише масштабами, але й цікавими подарунками!

19 Лютий 2014

11 лютого на території київського міжнародного виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» розпочали роботу міжнародні виставки: інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології-2014», ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show 2014» та високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва та виноградарства «Фрукти. Овочі. Логістика 2014».

У міжнародному аграрному дійстві взяли участь близько 500 компаній, в тому числі 158 іноземних з 19 країн світу: Австрії, Бельгії, Білорусі, Данії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канади, Китаю, Кореї, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Туреччини, Угорщини, України, Фінляндії, Франції та Швеції.

Уже четвертий рік поспіль, «Волинська фондова компанія» презентує на виставці потужну та надійну техніку іноземного виробництва. Цього року, «ВФК» як незмінний учасник виставки, стала ще ближчою до аграріїв, продемонструвавши вкотре ефективні рішення для будь-якого господарства.

На виставковому майданчику компанія експонувала добре відому своєю високою продуктивністю зерносушарку PRT 250 МЕ італійської фірми «AGREX». Численні переваги цієї машини, а також всієї серії сушарок PRT уже давно користуються беззаперечною довірою серед аграріїв.

Виставка «Зернові технології - 2014» не обійшлася без приємних та цінних подарунків. Голова представництва країн СНГ компанії-виробника «Agrex» Микола Грязнов вручив подарунки за рекордні продажі зерносушарок PRT, висловив сподівання на подальшу успішну співпрацю «Agrex» та «ВФК». Так, щасливими власниками ультрасучасних новинок «Apple» iPhone 5S та iPad mini стали директори полтавського та вінницького філіалів «Волинської фондової компанії» Олександр Батюк та Олександр Богуцький.

До уваги відвідувачів виставки, «ВФК» презентували також інші лінійки техніки, а саме трактори, зернозбиральні комбайни, навантажувачі, плуги, ґрунтообробну техніку, сівалки, сінозаготівельну техніку, розкидачі добрив, обприскувачі, подрібнювачі рослинних решток, техніку для тваринництва, для картоплярства. Увесь широкий спектр пропонованої техніки гості виставки змогли побачити в інформаційних каталогах, буклетах та ознайомитися з технічними характеристиками конкретних машин.

Виставка «Зернові технології-2014» пройшла успішно! Протягом трьох днів, в атмосфері щорічного аграрного свята учасники, гості заходу обмінювалися цікавою інформацією, багатим досвідом, а також обирали найкраще для успішного розвитку та прибуткової роботи аграрного підприємства.