(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Чергове навчання у «ВФК» - нові можливості для компанії!

20 Січень 2014

Традиційно зимовий період у «Волинській фондовій компанії» помітно вирізняється проведенням численних навчань. Компанія чітко розуміє величезну роль таких заходів, адже поглиблення знань працівників є ключовою сходинкою до прогресивного розвитку «ВФК».

Так, з 15 по 17 січня цього року у столичному готельно-ресторанному комплексі «Верховина» відбувся навчальний тренінг для менеджерів з продажу «Волинської фондової компанії». Захід був спрямований на поглиблення знань про техніку таких відомих брендів, як «UNIA» та «FENDT»Гостем навчання був представник заводу «UNIA» Міхал Стахлєвський, який разом з бренд-менеджером «ВФК» Сергієм Стреченим висвітлив основні переваги техніки виробництва польської компанії, наголосили на особливостях, які відрізняють машини бренду «UNIA» серед інших. 

Естафету тренінгу, вслід за «UNIA», перейняв добре мега популярний бренд «FENDT».  Бренд-менеджер «ВФК» Юрій Петренко детально розповів про особливості техніки бренду «FENDT», який уже давно завоював право вважатися світовим флагманом за високу продуктивність, надійність та беззаперечну німецьку якість. Завдяки такому поглибленому ознайомленню, менеджери з продажу стали ще на крок ближче до техніки «нового покоління».

Триденне навчання було насичене практичними завданнями, дискусіями, тестовими вправами спрямованими на краще засвоєння почутого матеріалу, тощо.  В атмосфері активного обміну інформацією менеджери з продажу глибше пізнали ключові моменти, необхідні для їх основного завдання – продажу високоякісної техніки іноземного виробництва.