(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Навчальний тренінг – фундамент успішних продажів!

12 Грудень 2013

З метою ознайомлення та поглибленого вивчення широкого асортименту іноземної техніки, «Волинська фондова компанія» організувала навчання для менеджерів з продажу та їх помічників.

З 25 по 30 листопада працівники «ВФК», зокрема спеціалісти, які напряму пов’язані з продажами потужних машин долучилися до мегакорисного та інформативного тренінгу. Особливу значимість цей захід мав для молодих та перспективних людей, які не так давно приєдналися до великої та амбітної компанії.

Програма навчання була справді насиченою, адже передбачала детальне вивчення техніки усіх виробників з якими уже протягом тривалого часу успішно співпрацює «Волинська фондова компанія». Так, під час «Дня AGCO», бренд-менеджер Юрій Петренко ознайомив усіх присутніх з діяльністю великої корпорації, з відомими у всьому світі брендами «Challenger», «FENDT», «Massey Ferguson». Особливу увагу було приділено славнозвісному «Massey Ferguson», адже цього року відбулося його грандіозне повернення на ринки України. Відтепер «ВФК» - одна із небагатьох компаній-дилерів, які пропонують мегапопулярну трійку AGCO на теренах нашої держави.

Естафету тижневого навчального тренінгу по брендах «UNIA», «Agrisem», «KUHN», «Agrex», «Meprozet», «Montana», «Falc», «Mara» продовжив бренд-менеджер Сергій Стречен. Завдяки його детальному викладу головних особливостей та технічних характеристик потужних машин, менеджери з продажу отримали цінні знання для майбутнього використання у співпраці з клієнтами.

Теоретичне ознайомлення з технікою супроводжувалося оглядом на демонстраційній площадці «ВФК», що, в свою чергу, допомогло закріпити попередньо отримані знання.

 «Волинська фондова компанія» декілька разів на рік організовує такі навчальні тренінги і, як доводить практика, вони є саме тим міцним фундаментом успішних продажів компанії. Такі заходи є чудовою можливістю для менеджерів з продажу вдосконалити свої професійні знання та проявити себе.