(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Інтер-Агро 2013» - епіцентр інновацій для українських аграріїв

07 Листопад 2013

З 30 жовтня по 1 листопада на території виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» відбулася масштабна подія всеукраїнської індустрії – виставка «Інтер-Агро 2013».

Значення такої події важко переоцінити, адже на виставці було представлено більше 300 компаній, в тому числі 90 іноземних з 16 країн світу: Англії, Аргентини, Індії, Іспанії, Італії, Канади, Китаю, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Росії, США, Туреччини, Франції, Чехії та Швейцарії. Загалом експозиція займала площу близько 35000 кв.м, що, в свою чергу, забезпечило виставці «Інтер-Агро 2013» титул «наймасштабнішої» аграрної події.

Родзинкою виставки, безсумнівно, стала участь у ній найбільших виробників сільськогосподарської техніки та обладнання. Вперше за всю історію проведення аграрних виставок на території «КиївЕкспоПлази» були розміщені стенди провідних компаній-виробників світу.

Корпорація AGCO та «Волинська фондова компанія» разом представили широкий спектр найсучасніших та найпотужніших машин. Експозиція AGCO та ВФК майоріла у трьох, добре відомих аграріям, кольорах: зеленому - FENDT, жовтому - Challenger, та червоному – Massey Ferguson. Справжньою сенсацією стало повернення техніки Massey Ferguson на український ринок! Моделям цього бренду приділялася особлива увага серед відвідувачів виставки.

AGCO та ВФК з гордістю представили широкому загалу наступну техніку:

  • клавішний комбайн Challenger 647С;

  • самохідний обприскувач Challenger Spra Coupe 4660M;

  • клавішний комбайн Massey Ferguson 7370 BETA;

  • трактор Challenger MT 685D та прес-підбирач тюковий Massey Ferguson 2270T;

  • трактор Fendt 936 Profi Plus, косарка Fella 310 FZ-KC;

  • трактор Massey Ferguson 8690;

  • трактор Massey Ferguson 470 Extra з сівалкою Challenger 9108 TSB;

  • телескопічний навантажувач Massey Ferguson 9407 TR;

Отож, на території стенду панувала атмосфера інноваційних технологій, потужності та якості, які несуть в собі бренди FENDT, Challenger та Massey Ferguson - незамінні помічники у битві за щедрі врожаї на українських полях!

Поділитися враженнями та обмінятися цінним досвідом представники AGCO та ВФК вирушили до парк-клубу STRIKE. Фуршетний стіл, у відповідності до країн походження брендів FENDT, Massey Ferguson та Challenger, поєднував три види кухонь: німецьку, французьку та американську.

Під час вечірки, до слова було запрошено Романа Шаповала – директора представництва AGCO Україна, Олександра Цайтлера – керівника продажів продукції Fendt у Східній Європі, Скота Кемпбела – директора по розвитку бренду Massey Ferguson, Юрія Войцеховича – бренд-менеджер Challenger та Massey Ferguson в Україні та Антона Костирко – директора з маркетингу AGCO у Східній Європі.

Святкування виявилось напрочуд цікавим. Гостей розважали гарною музикою, танцювальними номерами у виконанні гурту Red Foxes, артистичними номерами, а також, за бажанням, можна було отримати портрет від професійного шаржиста у подарунок. У рамках вечірки усі охочі змогли пограти в боулінг, за що отримали гарні призи.