(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Осіннє «Інтер-Агро 2013» - яскраві барви сучасної техніки!

18 Жовтень 2013

Залишилося менше двох тижнів і виставковий комплекс «КиївЕкспоПлаза» перетвориться на аграрний майданчик з «вибуховою» кількістю потужної  техніки та інноваційних технологій.

Щорічно міжнародна виставка рентабельного сільського господарства «Інтер-Агро» збирає тисячі відвідувачів, тисячі охочих дізнатися, що нового пропонує ринок с/г  техніки для задоволення потреб будь-якого господарства. З кожним роком виставка розширює свої масштаби та пропонує аграріям України все більший асортимент машин.

Яскравою особливістю «Інтер-Агро 2013» є, по-перше, проведення її в осінній період, а по-друге, участь у виставці ВИРОБНИКІВ провідних марок сільськогосподарських машин!

«Волинська фондова компанія» радо зустрічатиме Вас на стенді  компанії AGCO – нашого надійного партнера та виробника таких світових флагманів, як FENDT, Challenger, Massey Ferguson, Valtra.

Ви матимете унікальну можливість ознайомитися з першокласними машинами та отримати максимум цінної інформації від представників компанії AGCO та «ВФК».

З нетерпінням чекаємо Вас на аграрній події року 30 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»!