(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

3-й Національний День поля на Черкащині!

20 Вересень 2013

Незважаючи на дощову погоду, 3-й Національний День поля пройшов якнайкраще! Цьогоріч дійство відбувалося на базі господарства  СТОВ «Агрофірма Корсунь», у м. Корсунь-Шевченківський. Організатором цієї події виступила всеукраїнська дистриб’юторська компанія «Агробонус».

Пленарна частина заходу відбувалася в будинку культури м. Корсунь-Шевченківський, де представники різних компаній змогли детальніше розповісти про специфіку своєї діяльності та спектр пропонованих послуг. Так, керівник відділу маркетингу та розвитку «Волинської фондової компанії» Тетяна Ломага ознайомила усіх присутніх з діяльністю великою та перспективної компанії, котра уже протягом багатьох років пропонує на ринку України сучасну та потужну техніку відомих світових виробників.

Також до слова було запрошено представників компаній «Агробонус», «Pioneer», «Syngenta», «Intermag».

По закінченні пленарної частини, уся дружня команда вирушили до селища Вільшана, де гості заходу змогли на власні очі побачити, як  виглядають гібриди з різними ФАО та інші новинки селекційних компаній у полі, а також оцінити роботу першокласних с/г  машин «Волинської фондової компанії».

Чимало охочих ознайомилися з сучасною грунтообробною технікою, а саме плугом оборотним напівнавісним Multi Leader 8 відомої французької компанії «KUHN» та ґрунтообробним агрегатом Mars Twix виробництва «UNIA».

До уваги гостей заходу працівники «ВФК» представили також обприскувач «UNIA» Europa 3024, подрібнювач польовий навісний «KUHN» RM 400, а також техніку для розкидання добрив: розкидач мінеральних добрив «UNIA» MX-950 та розкидач органічних добрив «UNIA» Tytan 30.

Демонстрація техніки у польових умовах ще раз підтвердила свою ефективність, адже чимало аграріїв переконалися у чіткості виконання робіт того чи іншого агрегату, презентованого «Волинською фондовою компанією».

3-й Національний День поля відзначився неабиякою організованістю, високою інформативністю та професіоналізмом як організаторів, так і учасників. 

Особливої атмосфери заходу додала ярмарка, де кожен зміг собі знайти щось до душі, а також отримати ковальські та глиняні вироби на згадку.

Завершився День поля веселою розважальною програмою з конкурсами, піснями та смачним обідом в ресторані "Вітряк" м. Корсунь-Шевченківський.