(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Агро-Поділля 2013» - яскравий куточок національної культури!

11 Вересень 2013

Щорічної аграрної виставки-ярмарку «Агро-Поділля», яка відбулася 7 вересня, у м.Хмельницький з нетерпінням чекали як і хмельничани, так і гості міста. Цей захід уже давно став осередком демонстрації численних здобутків не лише Хмельниччини, але й багатьох інших регіонів України.

«Волинська фондова компанія», як завжди, активно приймала участь у цьому яскравому та колоритному святі! «Агро-Поділля 2013» - чудова нагода ознайомити подолян та гостів з інших куточків держави зі своєю продукцією.

Так, працівники «ВФК» з гордістю представили відвідувачам виставки-ярмарку техніку таких відомих світових брендів, як Challenger, Unia, Kuhn , а саме:

  • Сівалку CHALLENGER CH 8186

  • Розкидач мінеральних добрив RCW 10000

  • Плуг UNIA VIS 4+1
  • Подрібнювач KUHN RM 400

  • Розкидач KUHN AXIS 30.1

  • Плуг KUHN Multi Leader 7+1

Виставка-ярмарок стала чудовою нагодою для аграріїв краще ознайомитися з технікою, яку пропонує на ринку України «Волинська фондова компанія» та дізнатися більше про особливості роботи окремих машин. Традиційно, висококваліфіковані співробітники компанії радо відповідали на питання гостей заходу та надавали консультації з приводу специфіки роботи сучасної та надійної техніки.

«Агро-Поділля» - це справжнє свято! Тут кожен зміг знайти те, що йому по душі. Агарне дійство супроводжувалося жвавою та гучною музикою. Яскравого мотиву додали виступи переможців шоу "Україна має талант" та запального гурту "Лісапетний батальон".

Отож, виставка-ярмарок «Агро-Поділля 2013» пройшла успішно та зібрала лише кращих у кожній галузі, серед яких і «Волинська фондова компанія».