(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Марафон справжнього лідера досягнув України!

23 Липень 2013

Подорож всесвітньовідомого трактора Fendt під гучним гаслом «Fendt рухається на схід» успішно досягнула свого кінцевого пункту призначення в Україні – великого сільськогосподарського підприємства, що налічує близько 300 тис. га земельних угідь.

Подія, під час якої трактор Fendt Vario Power 936 подолав майже три тисячі кілометрів, найвлучніше охарактеризувати словом «марафон». Маршрут «переможця», керованого інженером-спеціалістом з питань збуту Яном-Кристофом Хоффманном пролягав через Чехію, Словаччину, Угорщину, Румунію, Молдову та Україну. Як і в Україні, в кожній з країн, які були на шляху Fendt Vario Power 936 трактор успішно здійснював ряд робіт, а саме: передпосівну підготовку грунту, працював на пасовищах, перевозив вантажі, збирав урожай і т. п.

Працівники «Волинської фондової компанії» радо зустріли Fendt Vario Power 936 в Україні, а саме в с. Красинівка, Черкаської обл., Чернобаєвського р-н, де відбувся польовий тренінг по тракторах  Fendt.

Тренінг, який тривав два дні (18-19 липня) зібрав близько 30 представників великих компаній та сільськогосподарських підприємств. Під час заходу, свої унікальні можливості продемонстрували два трактори Fendt «Power» 936, трактор Fendt «Profi+». Тренери Александр Цайтлер, Хуберт Мартін та Микола Гармаш детально розповіли про надможливості відомих машин та специфіку їх роботи.

Разом з дисковими боронами трактори Fendt, як завжди, показали вищий пілотаж та вразили усіх присутніх точністю, якістю роботи.