(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«ВФК», як завжди, готова дивувати аграріїв.

05 Липень 2013

Так, 4 липня «ВФК» спільно з ТОВ «Агрофірма «Колос» провели видовищний та дивовижний день поля, в Київській області, Сквирському районі в селі Пустоварівка.

Пленарна частина розпочалась з привітального слова директора ТОВ «Агрофірми «Колос» Центило Леоніда Васильовича, який привітав учасників дня поля, та запросив на огляд техніки в роботі, а також на огляд полів господарства і на святковий обід.

Представник «Волинської фондової компанії», начальник відділу маркетингу та розвитку Ломага Тетяна, розповіла про компанію «ВФК», техніку, яку пропонує аграріям велика компанія, розповіла про швидке реагування сервісного відділу на прохання господарства, про склад запасних частин, а також детально розповіла про техніку, яка буде демонструвати високі можливості на полях.

Представники компанії «БТУ-Центр» розповіли про результати використання біопрепаратів (Біокомплекси-БТУ, Біодеструктор стерні, Біоінокулянти-БТУ, Липосам – біоприлиплювач, Липосам – біоклей та інші), технології внесення Біодеструктора стерні, компостування, сидеральні культури та про суничні плантації та сад.

Далі учасники заходу відвідали демонстраційні поля агрофірми «Колос».

Агрофірма вирощує озиму та яру пшеницю (біля 20 сортів), цукровий буряк, горох, соняшник, рапс, кукурудзу, сою та багато інших польових культур. Всі свої поля АФ «Колос» обробляє препаратами компанії «БТУ-Центр», результати такої співпраці бачили учасники дійства.

Також гості дня поля оглянули поля засіяні світовим лідером в розробці сучасної генетики рослин, компанією Піонер.

Наступним етапом у проведенні дня поля був огляд техніки в демонстрації компанії «ВФК». А саме:

  • Дискову борону Agrisem DISC-O-MULCH GOLD 6.0.

Дискові агрегати Disc-O-Mulch характеризуються наявністю незалежного диску з вертикальним кутом. Система захисту 3 D: Система захисту 3 D із фіксованою втулкою забезпечує вібруючий ефект під час роботи спіралі напроти спіралі. Зручність у роботі. Наявні диски з подвійним діаметром. Забезпечує ефективне розбиття комків.

http://vfc.com.ua/uk/156-navisni-abo-napivnavisni/products/3236-diskoviy-agregat-disc-o-mulch-gold

  • Обприскувач Unia Europa II 3200.

Міцні і перевірені в найбільш складних умовах польові оприскувачі, призначені для великих і середніх господарств, забезпечують точність оприскування і зручність в обслуговуванні, також комплектуються управлінням з системою GPS.

http://vfc.com.ua/uk/311-obpriskuvachi-polovi-prichipni/products/319-obpriskuvach-prichipniy-europa

  • Розкидач органічних добрив Unia Tytan 18

Розкидачі із серії TYTAN premium - це результат багаторічного досвіду і зростаючих вимог до розкидачів такого класу. Це дозволило створити лінію розкидачів, з першою в  своєму класі самоносною конструкцією. Вантажна платформа із профільованої сталі з однієї сторони дозволила досягти дуже високої міцності, а з другої - зменшити вагу розкидача взагалі. Діапазон вантажопідйомності від 5,5 до 10 тонн дозволяє оптимально підібрати розкидачі в залежності від потреб господарства.

Перевагою великогабаритних розкидачів є велика вантажопідйомність 14/18 тонн, висока ефективність і універсальність. Для того щоб відповідати високим потребам, які ставляться до розкидачів такого класу , конструкція вцілому встановлена на міцному шасі, яке оснащене надійними і стійкими робочими елементами самої високої якості. Бункер у формі ванни і потужний з гідравлічним приводом транспортер гарантують роботу розкидача на протязі багатьох років

http://vfc.com.ua/uk/287-rozkidachi-organichnih-dobriv/products/292-rozkidach-organichnih-dobriv-tytan

  • Розкидач мінеральних добрив UNIA MX 950 h Premium.

Гарантована точність розкидання. Широка гамма об'єму бункерів навісних розкидачів від 400 л. до 3000 л. дозволяє підібрати машину, оптимальну для малих, середніх та великих господарств. Простота регулювання і експлуатації. Завдякі компактній конструкції і невеликій вазі розкидачі можуть працювати практично з кожним трактором.

Розкидачі мають надійну систему протикорозійного захисту. Для запобігання корозії всі регулюючі елементи, такі як нормалізовані деталі, засувки, розкидаючі диски, лопатки і ін. виготовляються із нержавіючої сталі самої високої якості. Такий захист гарантує безаварійну роботу розкидачів на протязі багатьох років.

http://vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/300-rozkidach-mineralnih-dobriv-mx-premium

  • Подрібнювач рослинних решток UNIA KORNIK XL 2.8.

Подрібнювачі KORNIK - це універсальні машини для робіт, пов'язаних із обрізанням і подрібненням трави, гілок, залишків врожаю. Їх можна використовувати в сільському, лісному і комунальному господарствах. В залежності від необхідності робочими елементами можуть бути ножі або молотки.

http://vfc.com.ua/uk/200-podribnyuvachi-polovi/products/212-podribnyuvach-poloviy-navisniy-kornik

  • Культиватор чизельний Agrisem Cultiplow

Використовуючи для рихлення Combiplow та Cultiplow, Ви забезпечуєте незрівнянний результат в утворенні тріщин. Такий результат досягається по всій ділянці роботи, при чому споживається потужність на 30 % менше, ніж при традиційній обробці глибокорозрихлювачем.

http://vfc.com.ua/uk/377-navisni-abo-napivnavisni/products/3249-kultivator-chizelniy-cultiplow-gold

Після огляду полів та демонстрації техніки учасники дня поля були запрошені на щедрий та багатий на страви обід. На обіді компанія «БТУ-Центр» провела розіграш цінних призів серед своїх постійних клієнтів.

«Волинська фондова компанія» вітає переможців розіграшу та дякуємо Агрофірмі «Колос» за чудовий та цікавий день поля.