(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Конференція "Молочна ферма" - інновації в молочному тваринництві.

06 Липень 2013

4 - 5 липня в м. Києві в готельно-ресторанному комплексі «Козацький стан» відбулась конференцію «Молочна ферма. Менеджмент виробництва молока», яка була організована журналом "The Ukrainian Farmer" і AGP Media Conferences.

Конференцію відвідало більше 100 представників аграрних компаній. 

«Волинська фондова компанія» має широкий спектр сільськогосподарської техніки. Так на конференції було представлено ряд аграрних машин, які потрібні в розвитку молочного тваринництва.

4 липня, учасники конференції прослухали 14 доповідей, зокрема, про основні тенденції молочного ринку України, ефективність інновацій у молочному тваринництві, як розпізнати фальсифіковану кормову сировину, філософія доїння на роботах-доярах, для чого корові змішаний корм, також були розкриті проблеми грамотної годівлі корів, роботи з препаратами Технології "Три-Е" при утриманні ВРХ та вирощування теличок "холодним методом", менеджменту післяотельного періоду та ін.

Особливу увагу аграріїв привернула розповідь директора представництва Kuhn в Україні - Сича Віктора Павловича. 

5 липня учасники поїхали на молочну ферму "Терезине", де познайомилися з інноваціями у впровадженні роботів-доярів.

Конференцію можна сміливо вважати зручним дискусійним майданчиком, адже фахівці аграрної галузі отримали чудову нагоду обмінятися цінним досвідом, почерпнути нову цікаву інформацію щодо технічних новинок та обговорити власний досвід.