(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Видовищний показ розумних машин на Хмельниччині відбувся!!!

04 Липень 2013

«Волинська фондова компанія» не припиняє дивувати аграріїв неабиякими можливостями професійної техніки. Так «ВФК» спільно з господарством «МАЇС» 27 червня провели чергове свято землеробства в Хмельницькій області, в селі Копистин.

На день поля прибули аграрії різних регіонів Західної України.

В готельно-ресторанному комплексі «Лелека», було розпочато пленарну частину заходу, на якій виступив керівник господарства Федорук Олег Анатолійович та розповів про нові досягнення господарства, його діяльність за час існування та розвиток аграрної галузі в Хмельницькій області в цілому.

Далі було надане слово керівнику відділу маркетингу та розвитку «ВФК» Ломазі Тетяні Леонідівні, яка розповіла про 20-річний успіх компанії та досягнення в аграрному бізнесі.

Також на пленарній частині виступали представники всесвітньо відомого виробника  сільськогосподарської техніки компанії KUHN Анатолій Пензін та Юрій Юрда, які розповідали про компанію KUHN та надійну техніку, її переваги та можливості.

Далі учасники поїхали на молочну ферму господарства «МАЇС». Вони побачили результати роботи тюкового прес-підбирача KUHN LSB 1290, який був придбаний в компанії «ВФК» та налаштований її спеціалістами.

На молочній фермі Олег Анатолійович розповів про специфіку молочної галузі. Також учасників пригощали свіжим, теплим, екологічно чистим молоком та щойно спеченим короваєм.

По закінченні відвідин молочної ферми, гості Дня поля побачили французьку техніку, представлену «Волинською фондовою компанією» у роботі.

А саме:

 • Косарка навісна KUHN FC 303 RGC

Новий редуктор GIRODYNE з поворотним полукорпусом - компактна профільна рама з ріжучими органами - плющильний механізм з V-подібними нейлоновими пальцями або обгумованими вальцями - регулювання тиску на черевики однією рукояткою - регулювання висоти скошування за шкалою - просте обслуговування - широкі шини - обладнання для широкого розкидання.

http://vfc.com.ua/uk/244-kosarki-diskovi/products/253-kosarka-navisna-fc-300

 • Граблі KUHN GA 7932

Висока продуктивність - згрібання кормів з 15,50 м за подвійний прохід - поворотна приєднувальна стійка навісного пристрою - ротори, що не потребують догляду - 13 граблин на один ротор - ротор з гідравлічним приводом - великий кліренс граблин для вільного проходу над валками - карданний шарнір ротора - 4 -колісна поворотна ходова частина - гідравлічне регулювання висоти згрібання - гідравлічне складання фартуха для валковання - компактність при перевезенні.

http://vfc.com.ua/uk/233-grabli-napivnavisni/products/237-grabli-napivnavisni-z-bokovoyu-ukladkoyu-ga

 • Прес-підбирач рулонний KUHN VB 2160

Швидкість, простота і надійність - ось основні якості рулонних прес-підбирачів КУН моделей VB із змінною камерою. Дві моделі VB (VB 2160 і VB 2190) розраховані на діаметр тюків від 80 см до 185 см. Завдяки унікальним інноваціям, таким як "технологія вбудованого ротора" і "технологія Progressive Density" ці прес-підбирачі прекрасно підходять для виконання свого завдання - високоякісного формування тюків. 

http://vfc.com.ua/uk/267-pres-pidbirachi-rulonni/products/273-pres-pidbirach-rulonniy-vb

 • Прес-підбирач тюковий KUHN LSB 1290

Проста і надійна технологія дозволяє формувати дуже тверді і щільні тюки гарної форми. Виберіть тюк необхідного Вам розміру з моделлю LSB 1270 (висота камери пресування 80 см при ширині - 120 см) або моделлю LSB 1290, що дозволяє регулювати висоту тюка в межах 80/90 см. Ряд унікальних особливостей, таких як "технологія Інтегрального ротора" і система Power Density, відповідають головній вимозі до прес-підбирачів - формування тюків без компромісів і дозволяють працювати з будь-якими культурами, такими як силос, сіно, солома, люцерна, стебла кукурудзи і навіть коноплі.

http://vfc.com.ua/uk/268-pres-pidbirachi-tyukovi/products/275-pres-bidbirach-tyukoviy-lsb

 • Обприскувач KUHN Atlantique 3200

Догляд за посівами вимагає від виробників сільськогосподарської продукції суттєвої адаптації до непередбачених обставин. Обприскувач KUHN моделі ATLANTIQUE відповідає цим вимогам.

http://vfc.com.ua/uk/311-obpriskuvachi-polovi-prichipni/products/321-obpriskuvach-prichipniy-atlantique

 • Подрібнювач польовий навісний KUHN RM 400

Триточкові навісні мульчувачі сільськогосподарського призначення - від змішаної до високої рослинності: солома, стебла кукурудзи, трава, соняшник, земля під паром, краї поля - надійна машина для інтенсивної роботи - 2 види робочих органів (ковані молоткові, Y-образні універсальні ножі), які спірально змонтовані (8 елементів) - високопродуктивна ремінна передача - редуктор з обгінною муфтою - закритий і посилений задній кожух - встановлення висоти поворотним колесом або роликом - гідравлічний бічний зсув.

http://vfc.com.ua/uk/200-podribnyuvachi-polovi/products/214-podribnyuvach-poloviy-navisniy-rm

 • Сівалка точного висіву KUHN Planter 3

Точний висів на однакову глибину - однакову відстань між насінням завдяки низькому розташуванню висівного диска - від'єднання при перевантаженнях - розташування сошників сприяє прискоренню вегетаціі - різні висівні модулі для всіх умов роботи та практично всіх типів насіння (опора на задній каток, балансир) - складна рама - внесення добрив з переднього або вбудованого бункера - пневматичне внесення мікрогранул.

http://vfc.com.ua/uk/355-traditsiyniy-obrobitok/products/361-sivalka-tochnogo-visivu-planter

 • Розкидач мінеральних добрив KUHN Axis 30.1

AXIS - нове покоління розкидачів добрив:

 • висока продуктивність
 • рівномірний розподіл по всій ширині захоплення
 • висока точність розподілу незалежно від норми внесення
 • відсутність занадто великих доз або пропусків між сусідніми проходами
 • система розподілу CDA 
 • регулювання ширини захоплення всього лише одним рухом
 • точність і простота настроювань завдяки використанню градуйованої шкали DFC
 • спеціальна форма бункера і надбудов для поліпшення подачі добрива в основу бункера, забезпечення розкидання всього матеріалу і простоти очищення.
 • обладнання: блок управління «Quantron E» для електронного регулювання DPAE.

http://vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/298-rozkidach-mineralnih-dobriv-axis

 • Кормозмішувач KUHN Profile 14

 • Плуг Kuhn Multi Leader 8

Неофіційна частина дня поля відбулася в готельно-ресторанному комплексі «Лелека», тут гостей розважали українськими народними танцями та частуванням справжнім українським короваєм, який власноруч спекли працівники господарства «МАЇС».

«Волинська фондова компанія» вручила керівникам господарства подяку, в якій колектив компанії висловлює щиру вдячність Федоруку Василю Анатолійовичу та Олегу Анатолійовичу за плідну співпрацю, надійність, відповідальність та високий професіоналізм.

Навзаєм керівники господарства «МАЇС» урочисто вручили представникам «ВФК» спечений працівницями господарства коровай.