(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Гаряче літо днів поля у «ВФК» продовжується!!!

02 Липень 2013

Другий рік поспіль «ВФК» спільно з ПАП «Агропродсервіс» проводять День поля. Цього  року він відбувся 25 червня в селі Настасів, Тернопільської області.

Небесно-синього кольору палатка з представниками «ВФК» зустріла близько 300 аграріїв Тернопільської та інших областей Західної України.

Міроприємство розпочалось з ранкової кави та реєстрації відвідувачів у жовтогарячих палатках «Агропродсервісу».

Під час пленарної частини, яка відбувалась на території насіннєвого заводу, представники провідних компаній світу в області виробництва засобів догляду за зерновими культурами, такі як «Дюпон» та «Піонер» спільно обговорювали основні проблеми даної галузі, а також презентували новітні засоби догляду за зерновими культурами.

Представники місцевої влади на пленарній частині розповідали про досягнення району та області в цілому, по збір урожаю, а також плани на майбутнє та перспективи розвитку області в сільськогосподарській галузі.

Учасники заходу мали можливість оглянули пропоновані сорти зернових культур та сучасну, потужну техніку «ВФК» на демонстраційних полях.

  • Диско лаповий ґрунтообробний агрегат Agrisem Cultiplow 4 + Combimulch

  • Ротаційний плуг Falc Freeland

http://vfc.com.ua/uk/2937-rotatsiyni-plugi/products/2938-rotatsiyniy-plug-falc-free-land

  • Плуг Kuhn Multi Leader 8

  • Дискова борона Unia Cut 6

Причіпна дискова борона CUT  - важка машина з гідравлічно-складаною рамою. Існує можливість іще більшого збільшення ваги за допомогою наповнення рами водою.

http://vfc.com.ua/uk/208-prichipni/products/209-prichipna-diskova-borona-cut-xxl

Неофіційна частина Дня поля проходила в ресторані «Пролісок». Тут директор Корпорації «Агропродсервісу» Андрій Баран, подякував всім учасникам дійства за такий щирий, професійний та святковий настрій, який відчувався на кожному кроці.

Голова спостережної ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Гадз Петро Іванович на численні вимоги учасників Дня поля, виконав декілька українських народних пісень і це було справжньою родзинкою заходу!

Компанія «ВФК» щиро дякує Корпорації «Агропродсервіс» за спільно проведений День поля, співпрацю, надійність та високий професіоналізм.