(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«ВФК» на дилерській конференції AGCO!

17 Червень 2013

З 10 по 12 червня м. Бреганце стало епіцентром мегаважливого дійства – Дилерської Конференції AGCO. Серед надійних та перспективних партнерів корпорації  AGCO була «Волинська фондова компанія»!

Величезна корпорація AGCO організувала та провела грандіозну Дилерську Конференцію Східноєвропейського регіону. Епіцентром цього важливого заходу стало місто Бреганце, Італія. Протягом трьох днів (10-12 червня) у приміщення конференц-залу «Агрі-Дом» усі учасники конференції дискутували, обмінювалися цікавою інформацією та мали нагоду зустрітися з керівництвом  AGCO та представниками відділів.

Програма заходу виявилась напрочуд насиченою та інформативною. По приїзді для усіх учасників організували обід та оглядову екскурсію історичним центром Венеції. Під час роботи Конференції дискусії вдало чергувалися з індивідуальними зустрічами з керівниками корпорації AGCO, де було в найменших деталях обговорено актуальні питання стосовно продажу потужних машин, перспективних планів на майбутнє, поглиблення знань про техніку зі світовим ім’ям,сервісне обслуговування сучасних машин, тощо.

Паралельно з індивідуальними зустрічами була організована захоплююча екскурсія по заводу з виробництва зернозбиральних комбайнів AGCO.

Конференція, яка зібрала дилерські компанії країн СНД та Монголії виявилась корисним, цікавим і ефективним заходом - важливим кроком у розвитку співпраці з корпорацією AGCO.

Для «Волинської фондової компанії» участь у зібранні такого масштабу є особливою. Партнерство AGCO та «ВФК» міцнішає з кожним роком. Цього року до всесвітньовідомого бренду Challenger, яким успішно займається «Волинська фондова компанія» приєднався флагмана серед сільськогосподарської техніки – FENDT. І це лише початок!