(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Черговий показ професійної техніки від "ВФК"!

10 Червень 2013

Вслід за Днем поля у Волинській області естафету аграрного дійства перейняла Київська. Чим черговий раз здивувала «ВФК» аграріїв України?

7 червня в с. Яблунівка, Білоцерківського р-ну, Київської області можна по праву назвати особливим. На території господарства «ім. Щорса» яскраве агарне свято організувала «ВФК» за участю «КУН Україна».

На День поля в с. Яблунівка завітали представники більше 20 господарств України. Під час пленарної частини керівник СВК «ім. Щорса» Якимець Микола Миколайович розповів про господарство, яке стрімко та успішно розвивається.

Продовжили інформативну частину заходу керівник відділу маркетингу та розвитку «Волинської фондової компанії» Татяна Ломага, яка детально ознайомила гостей з діяльністю великої та багатообіцяючої компанії, а також генеральний директор  «КУН Україна»  Віктор Павлович Сич розповів про техніку відомого французького бренду «KUHN». Головний інженер господарства Анатолій Іванович Нечипоренко активно долучився до організації заходу та налаштування техніки «KUHN».

Поле господарства було всіяне потужною та надійною, сучасною та продуктивною технікою відомої компанії «KUHN». Кожен відвідувач аграрного дійства зміг побачити:

 • Граблі-ворошилки KUHN GF 502

Навісна багатороторна сіноворушилка ідеально підходить для довгих і важких кормових рослин. Основні особливості: багато граблин на один ротор забезпечують високу потужність, централізоване налаштування похилого положення в стандартній комплектації, пальчикова муфта DIGIDRIVE, великий діаметр коліс, легко регульований кут нахилу, ротор з високою потужністю руху , не потребує обслуговування.

http://vfc.com.ua/uk/222-voroshilki/products/229-voroshilka-gf

 • Граблі валкоутворювачі KUHN GА 7501

Для KUHN GА 7501 характерні: причіпний валкоутворювач з 2 роторами з центральним укладанням валка, змінна робоча ширина, 3-D підвіска роторів, велике число граблин, тангенціальне розташування граблин, повністю герметична коробка передач, висока маневреність, переклад в траспортне і робоче положення з кабіни, жорстка або рухома вісь.

http://vfc.com.ua/uk/233-grabli-napivnavisni/products/239-grabli-napivnavisni-ga

 • Косарка навісна FC 352

Новий редуктор GIRODYNE з поворотним полукорпусом - компактна профільна рама з ріжучими органами - плющильний механізм з V-подібними нейлоновими пальцями або обгумованими вальцями - регулювання тиску на черевики однією рукояткою - регулювання висоти скошування за шкалою - просте обслуговування - широкі шини - обладнання для широкого розкидання.

http://vfc.com.ua/uk/244-kosarki-diskovi/products/253-kosarka-navisna-fc-300

 • Кормозмішувач KUHN EUROMIX II 1460

EUROMIX II ідеальний для подрібнення довговолокнистого корму завдяки двом горизонтальним шнекам, оснащених ножами. Одночасна рівномірна роздача корму в обидві сторони - електронне дистанційне керування серійно - система зважування IND 370 з графічним дисплеєм , з 15-ю введеними програмами і на 15 інгредієнтів, з автоматичним або ручним перемиканням до наступного компоненту.

http://vfc.com.ua/uk/152-kormozmishuvachi/products/158-kormozmishuvach-euromix-ii

 • Обприскувач польовий KUHN Atlantique

Догляд за посівами вимагає від виробників сільськогосподарської продукції суттєвої адаптації до непередбачених обставин. Обприскувач KUHN моделі ATLANTIQUE відповідає цим вимогам завдяки комбінації різного устаткування.

http://vfc.com.ua/uk/311-obpriskuvachi-polovi-prichipni/products/321-obpriskuvach-prichipniy-atlantique

 • Прес-підбирач KUHN FB 119

Прес-підбирач KUHN - це сучасні машини, які відповідають всім потребам, що ставляться перед професійною технікою для збору трави, соломи і сіна.

http://vfc.com.ua/uk/267-pres-pidbirachi-rulonni/products/272-pres-pidbirach-fb

 • Навантажувач біг-бегів KUHN Levsak

 Може приєднуватися до всіх типів тракторів та розкидачів добрив. Зменшений консоль, міцна цільна конструкція плеча.

http://vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/2880-navantazhuvach-big-begiv-levsak

 • Розкидач мінеральних добрив Axis

AXIS - нове покоління розкидачів добрив. Характерні: висока продуктивність, рівномірний розподіл по всій ширині захоплення, висока точність розподілу незалежно від норми внесення, відсутність занадто великих доз або пропусків між сусідніми проходами.

http://vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/298-rozkidach-mineralnih-dobriv-axis

 • Косарка дискова KUHN GMD 55 SELECT

Основні особливості: задні триточкові навісні косарки, овальні диски, компактна захищена ріжуча рама, підстроювання тиску на грунт пружиною, компактність при транспортуванні.

http://vfc.com.ua/uk/244-kosarki-diskovi/products/260-kosarka-navisna-gmd-select

 • Розкидач органічних добрив KUHN PROPUSH

Основні особливості: телескопічний гідроциліндр забезпечує просту і надійну подачу матеріалу, посилена штовхаюча передня стіна, надійна металозварна рама, матеріал низу і стінок забезпечує мінімальне тертя, горизонтальні і вертикальні бітери з легко замінюючими лопатками бітерів або зубів, зручний монтаж і демонтаж бітерів для транспортування і зберігання добрив, простий в техобслуговуванні. 

http://vfc.com.ua/uk/287-rozkidachi-organichnih-dobriv/products/290-rozkidach-organichnih-dobriv-propush

 • Кормозмішувач KUHN Euromix Plus

Ці машини призначені для роздачі корму у вузьку смугу, тому що завдяки транспортеру можлива роздача корму вправо і вліво не перевищуючи ширини трактора. 

«ВФК» за участю «Кун Україна» організували цікавий захід з насиченою програмою. На будь-які питання, які виникали у гостей стосовно роботи тієї чи іншої машини, працівники «Волинської фондової компанії» давали вичерпні відповіді та більш детально розповідали про особливості кожної одиниці техніки.

Отож, День поля, як завжди відбувся на найвищому рівні! Представники різних господарств отримали позитивні враження від демо показу та ще раз оцінили сильні сторони професійних машин.