(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Системи землеробства – 2013» - дискусійний майданчик для фахівців-практиків.

10 Червень 2013

Застосування українськими аграріями традиційних, а також мінімальних та нульових технологій обробітку ґрунту знайшло своє відображення у щорічній конференції «Системи землеробства».

6 червня в м. Києві журнал The Ukrainian Farmer і AGP Media Conferences провели в готельно-ресторанному комплексі «Козацький стан» щорічну конференцію «Системи землеробства». Традиційно дана подія пов’язана з обговоренням найважливіших питань в сфері землеробства, які є першочерговими для очільників аграрних та комерційних компаній. Цьогоріч захід відвідало понад 100 представників різних компаній.

Метою конференції було обговорення особливостей застосування різних технологій обробітку грунту, а саме традиційної, нульової та мінімальної.

Техніку, яка покликана працювати з кожною із технологій обробітку грунту пропонує своїм клієнтам «Волинська фондова компанія». Участь у таких конференціях має важливе значення для «ВФК». Так, усі присутні змогли ознайомитися з широким асортиментом пропонованої техніки та послуг від «Волинської фондової компанії». Увагу фахівців-практиків привернула ґрунтообробна техніка відомого бренду «UNIA», а також таких визнаних у всьому світі компаній-виробників, як «Challenger», «Agrex», «Agrisem», «Laverda», «Falc», «Meprozet», «Mara».

Під час роботи конференції агрономи-практики презентували доповіді, які в повному обсязі висвітлили як особливості традиційного землеробства, так і технології мінімального обробітку, яка була успішно адаптована до умов України.

Конференцію можна сміливо вважати зручним дискусійним майданчиком, адже фахівці аграрної галузі отримали чудову нагоду обмінятися цінним досвідом, почерпнути нову цікаву інформацію щодо технічних новинок та обговорити власний досвід.

Участь у конференції взяли науковці, директори та агрономи сільськогосподарських підприємств. Зокрема, до слова було запрошено директора ТОВ «Трайгон Фармінг» Віктора Кухарчука, головного агронома АФ «Розволожжя» Романа Волошина,  директора ТОВ «Агрофірма Зоря» Юрія Попелюха,  директора СГ «Альта» Василя Григоренка, а також – багатьох інших, господарства яких мають успішний досвід вирощуванні затребуваних на ринку зернових (олійних, зернових та зернобобових) культур. 

Конференція «Системи землеробства», яка проводиться вже четвертий рік поспіль, є чудовим плацдармом для обговорення нагальних питань сільського господарства.