(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

День поля в с. Городище-2 – рекорд встановлено!

04 Червень 2013

29 травня 2013 року в с. Городище-2, на території господарства «Городище» свої можливості продемонструвала техніка відомих брендів Challenger  та  Fendt.

Поза жодним сумнівом, техніка Challenger  та  Fendt справила неабиякий фурор, адже ці розумні машини показали достойний результат на полі.

Оцінити високі можливості сучасної техніки завітали представники 34 господарств з різних областей. Такого ще не було! Відкриття заходу розпочали генеральний директор «Волинської фондової компанії» Спященко О.Є. та бренд-менеджер Петренко Ю.М., які ознайомили присутніх з діяльністю великої компанії, а також з машинами, які пропонує корпорація AGCO та перспективами на майбутнє. До урочистого відкриття Дня поля долучилися: Голова облдержадміністрації Карпюк В.В., заступник директора банку АВАЛЬ у Волинській обл. Павліха Ю.О., директор з маркетингу в східній Європі AGCO Антон Костирко, а також директор ТзОВ «Городище» Никонюк А. О.

І так, увага гостей була прикута до майстерності професійної техніки, а саме: гусеничного трактора Challenger MT765D, колісного трактора Fendt 936 Vario, сівалок CH8122TVF та CH8186HFF, дискової борони CH 143530.

Улюбленець фермерів - гусеничний трактор Challenger MT765D разом з дисковою бороною CH 143530 з легкістю дискували поле, яке протягом 6 років не оброблялося.

"Родзинкою" Дня поля була презентація суперпотужного трактора Fendt 936 Vario. Свій дебютний показ трактор здійснював з сівалкою точного висіву CH8186HFF.

Організація заходу, як завжди, була на найвищому рівні. Окрім захоплюючого виступу потужних агрегатів, гості змогли детально ознайомитися з асортиментом техніки, яку пропонує «ВФК» та обмінятися безцінним досвідом.

По закінченню Дня поля, усі присутні були запрошені на смачну вечерю в ресторані «Золотий ліхтар», де в неформальній атмосфері обмінювалися позитивними враженнями від побаченого.