(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Дивовижні маневри техніки на «Агро-2013»!!!

29 Травень 2013

«Фішкою» виставки-ярмарку є, безумовно, показ відомої техніки у роботі, де атмосфера наскрізь пройнята динамікою, професіоналізмом та потужністю.

Ось уже 2 рік поспіль «Волинська фондова компанія» та компанія «ДФ-Агро» дає можливість усім охочим побачити грандіозне видовище в рамках Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2013».

Демонстраційне поле «ВФК» та «ДФ-Агро»  вирізнялося особливим креативним підходом до оформлення. На полі свого виходу очікувала професійна техніка від світових компаній-виробників.

Головними героями шоу-показу були:

  • трактор Deutz-Fahr X720

Створений для професіоналів з думкою про велику роботу. AGROTRON X цінується передусім за стабільну силу тяги, надійність, комфорт, простоту обслуговування та низькі витрати на експлуатацію. Головні аспекти успіху – сучасний надійний економний двигун DCR, безвідмовна трансмісія ZF та надпродуктивна, безпечна і сучасна гідросистема з трьома незалежними контурами – рульове керування з власним насосом, трансмісія з власним насосом, навіска та зовнішні гідровиходи з власним насосом змінної подачі.

  • плуг обертовий Unia VIS 8+1

VIS МХ - 8-9 корпусні плуги на рамі 180х180, комплектуються корпусами MX з низьким опором під час оранки, робочою шириною до 45 см, а також системою захисту зрізним болтом-запобіжником або ресорним захистом.

  • трактор Agrotrac 620

Головні плюси моделі AGROTRAC – універсальність та продуктивність, завдяки яким відмінно справляється з важкою роботою. Економічний двигун, надійна та проста коробка передач, висока підйомна здатність навіски – все це доводить, дані трактори справляться з усіма видами робіт.

  • обприскувач Unia Europa 3024

Міцні і перевірені в найбільш складних умовах польові оприскувачі, призначені для великих і середніх господарств, забезпечують точність оприскування і зручність в обслуговуванні, також комплектуються управлінням з системою GPS.

  • трактор Deutz-Fahr L730

Успішна робота на кожному полі. AGROTRON L – це передові технології в кожному вузлі, що забезпечує надійність та силу тяги при будь-яких роботах. Сучасні двигун і трансмісія з автоматичним управлінням переднім приводом забезпечують максимальну продуктивність і одночасно простоту управління та комфорт роботи.

  • культиватор дисковий Agrisem Disc-O-Mulch Gold 

Дискові агрегати Disc-O-Mulch характеризуються наявністю незалежного диску з вертикальним кутом. Система захисту 3 D із фіксованим підшипником забезпечує вібруючий ефект під час роботи спіралі напроти спіралі. Характерна зручність у роботі. Наявні диски з подвійним діаметром. Агрегат забезпечує ефективне розбиття комків.

  • косарка причіпна Unia Alka XL 

ALKA XL - cучасна професійна дискова косарка з системою копіювання рельєфу поля, що гарантує: збір кормів високої якості без забруднень, охорону кореневої системи трав та швидкий відріст маси. Дана косарка характеризується дуже високою продуктивністю роботи незалежно від умов.

До уваги аграріїв на полі були також представлені: прес-підбирач Unia Z511, подрібнювач KORNIK XL, культиватор дисковий Unia Ares TL, сівалка зернова Unia Polonez, культиватор дисковий Unia Ares TXL, чизельний культиватор Agrisem Cultiplow Gold.

Неабиякого звучання демо-показу забезпечило маркетингове агенство "Марком", в особі Валерія Берлета. Якісна, динамічна музика та майстреність ведучого додали заходу яскравості.

Шоу-показ від "ВФК" та "ДФ-Агро" пройшов на найвищому рівні! "Вищий пілотаж" - ось, що показали розумні машини на полі, вразивши своїми маневрами зацікавлених аграріїв!