(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Агро-2013» - щорічне аграрне свято №1!!!

28 Травень 2013

Подія, яка заслуговує всесвітнього визнання – «Агро-2013» відбулася у м. Києві (з 22 по 25 травня), на території Національного виставкового комплексу «Експоцентр України». Цьогоріч найбільша міжнародна агропромислова виставка святкувала свою ювілейну 25-ту річницю і за ліком зібрала понад 800 учасників з близько 20 країн світу. Відкриття «Агро-2013», як завжди, відбулося за участі вищого керівництва держави, членів Уряду та народних міністрів.

Уже багато років поспіль незмінним учасником такого масштабного заходу є «Волинська фондова компанія». «ВФК» динамічно розвивається та постійно розширює асортимент сучасної техніки, яку, безумовно демонструє на таких аграрних дійствах.

«Агро-2013» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання. Саме такі інновації пропонує аграріям України «Волинська фондова компанія». На стенді «ВФК» було представлено надіну та потужну техніку таких виробників, як «Challenger», «Unia», «Agrex», а також французької компанії «Agrisem», техніку якої «ВФК» представила вперше.

Зокрема, усі бажаючі змогли побачити:

  • гусеничний трактор Challenger MT 765C 

Флагманом виставкових одиниць був гусеничний трактор Challenger MT 765C, адже саме ця модель славиться неабиякою популярністю та отримує все більше та більше позитивних відгуків від клієнтів «ВФК».

  • розкидач мінеральних добрив Unia TYTAN 30

  • сівалку зернову Unia Mazur Duplo 6.0

  • плуг обертовий Unia VIS 8+1

  • агрегат передпосівного обробітку Unia Atlas 10.0

  • сушарку Agrex PRT250ME

  • диско лаповий ґрунтообробний агрегат Maximulch Serie 4R 4,5. 

На стенді «Волинської фондової компанії» відвідувачі виставки змогли не лише побачити техніку провідних світових компаній-виробників, але й ознайомитися з широким асортиментом найновіших запасних частин.

Виставка «Агро-2013» пройшла успішно! Працівники «Волинської фондової компанії» працювали, як завжди, натхненно і самовіддано та якнайкраще ознайомлювали охочих з перевагами та можливостями першокласних машин. На стенді «ВФК» не припинявся потік цікавої інформації, активно здійснювався обмін досвідом, клієнти отримували вичерпні відповіді на будь-які запитання.

Так, виставка-ярмарок стала епіцентром позитивних емоцій, яскравих вражень, масою підписаних контрактів, а також незмінним осередком професіоналізму, інновацій та могутнього потенціалу!